LeBron James ponownie zaskoczył. Tak zachowywał się podczas udzielania wywiadu [WIDEO]

Twitter Screen
LeBron James podczas udzielania wywiadu oglądał występ swojego syna, Bronny’ego. 39-latek regularnie przerywał rozmowę z dziennikarzami i komentował grę 19-latka.
Dallas Mavericks zmierzyli się z Los Angeles Lakers w ramach zasadniczego sezonu NBA. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 127:110 na korzyść "Jeziorowców".
W kadrze meczowej kalifornijskiego zespołu znalazł się LeBron James. Legendarny Amerykanin spędził na parkiecie około 33 minuty zdobywając 25 punktów oraz odnotowując osiem zbiórek i taką samą liczbę asyst.
Tuż po zakończeniu spotkania 39-latek porozmawiał z dziennikarzami. W trakcie trwania wywiadu syn Jamesa, Bronny, brał udział w meczu ligi akademickiej pomiędzy USC Trojans a Arizona Wildcats.
Podczas rozmowy legendarny koszykarz oglądał występ 19-latka nie spuszczając wzroku z transmitowanego spotkania. 39-latek regularnie przerywał swoje wypowiedzi komentując dyspozycję syna.
- Dalej. Rzucaj to. Och, dobre podanie. Złap tę p***doloną piłkę, stary - mówił James podczas wywiadu.
Ostatecznie zespół Bronny’ego Jamesa przegrał wynikiem 67:82. 19-latek spędził na parkiecie około 30 minut zdobywając 11 punktów oraz odnotowując sześć asyst i pięć zbiórek.