Najpierw Doncić, teraz on. Kolejny gwiazdor ma problem z "brzuszkiem"? [ZDJĘCIE]

Najpierw Doncić, teraz on. Kolejny gwiazdor ma problem z "brzuszkiem"? [ZDJĘCIE]
Nik Moder / pressfocus
Anthony Davis nie powąchał parkietu od kilku spotkań. Zmaga się z kontuzją łydki, lecz nie jest to jego jedyny problem. Fani mają sporo zastrzeżeń do jego formy fizycznej.
W sześciu ostatnich meczach Dallas Mavericks musiało radzić sobie bez jednej z największych gwiazd - Anthony’ego Davisa. Pod nieobecność Amerykanina zespół zanotował pięć porażek i tylko jedno zwycięstwo.
Dalsza część tekstu pod wideo
32-latek doznał urazu łydki 30 października w pierwszej kwarcie meczu przeciwko Indianie Pacers. Na ten moment nie wiadomo, kiedy ponownie pojawi się na parkiecie.
Mimo kontuzji Davis pozostaje blisko drużyny. Pojawia się na meczach oraz treningach rzutowych - rzecz jasna jedynie w roli obserwatora.
Wizyta skrzydłowego na jednej z sesji została nakręcona i opublikowana w mediach społecznościowych. Chwilę po udostępnieniu materiału zawrzało.
Kibice zwrócili uwagę na odstający "brzuszek" zawodnika i zarzucili mu nadmiar kilogramów. Nie brakowało porównań do Luki Doncicia, którego forma fizyczna w czasach gry dla Mavericks również była mocno krytykowana.
Filip - Węglicki
Filip WęglickiWczoraj · 21:34
Źródło: własne

Przeczytaj również