Sochan ośmieszony przez rywala. Popełnił dwa te same błędy w kilka sekund [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas spotkania pomiędzy San Antonio Spurs a Miami Heat Jeremy Sochan został ośmieszony przez Duncana Robinsona. Koszykarz polskiego pochodzenia popełnił dwa te same błędy w zaledwie kilka sekund.
San Antonio Spurs podjęło Miami Heat w serii meczów obecnego sezonu NBA. Spotkanie było rozgrywane w hali Frost Bank Center.
Rywalizacja zakończyła się wynikiem 118:113 na korzyść drużyny z Miami. Podopieczni Gregga Popovicha ponieśli piątą porażkę z rzędu.
Jednym z najlepszych zawodników na parkiecie był Duncan Robinson. Amerykanin zdobył 26 punktów oraz zanotował pięć zbiórek i cztery asysty.
W trakcie czwartej kwarty Robinson wykreował akcję, w której ośmieszył Jeremy’ego Sochana. Podczas ataków Miami Heat koszykarz polskiego pochodzenia był przydzielony do krycia Amerykanina.
Robinson zabawił się z Sochanem i nabrał go na dwa zwody. Koszykarz San Antonio Spurs zbyt wcześnie wyskoczył do bloków, przez co dwukrotnie minął się z piłką.
Sochan w meczu z Miami Heat spędził na parkiecie prawie 34 minuty. W tym czasie zdobył 16 punktów i zanotował pięć zbiórek oraz trzy asysty.
Filip Węglicki13 Nov 2023 · 12:12