Tragiczny występ gwiazdora NBA. Przez kilkadziesiąt minut nie zdobył nawet punktu [WIDEO]

Twitter Screen
Koszykarz Golden State Warriors, Klay Thompson, rozegrał fatalne spotkanie. Amerykanin podjął 10 prób trafienia do kosza, jednak nie zdobył ani jednego punktu.
Sacramento Kings pokonało Golden State Warriors w półfinale turnieju o miejsce w tegorocznych play-offach. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 118:94.
W kadrze przegranego zespołu znalazł się Klay Thompson. Amerykanin był jednym z gorszych koszykarzy na parkiecie hali Golden 1 Center.
34-latek rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i rozegrał blisko 32 minuty. W tym czasie nie zdobył ani jednego punktu prezentując fatalną skuteczność.
Thompson podjął 10 prób trafienia do kosza, sześć z nich była zza linii rzutów za trzy punkty. Amerykanin odnotował cztery zbiórki oraz jedną asystę, jednak to nie wystarczyło, aby uznać jego występ za udany.
W obecnym sezonie Thompson spędzał na parkiecie około 20 minut na mecz. W tym czasie notował średnie statystyki na poziomie 8,8 punktu, 4 zbiórek oraz 1,2 asysty na spotkanie.
34-latek jest jednym z zawodników złotej ery Golden State Warriors. Amerykanin razem z zespołem zdobył cztery mistrzowskie pierścienie.
Filip Węglicki18 Apr · 09:53
Źródło: Twitter