Krychowiak żąda odejścia z klubu. "To jest dla niego sprawa moralna. Nie chce być kojarzony z tym krajem"

Krychowiak żąda odejścia z klubu. "To jest dla niego sprawa moralna. Nie chce być kojarzony z tym krajem"
Tomasz Kudala / PressFocus
Autor: Kamil Kobielski 20 maj 2022 | 07:34
Jaka przyszłość czeka Grzegorza Krychowiaka? Na temat obecnej sytuacji klubowej Polaka rozmawiano w "Oknie Transferowym". Program dostępny jest na naszym kanale Youtube.
Grzegorz Krychowiak pożegnał się z AEK-iem Ateny i udał się na wakacje. Polak może zaliczyć do udanych swój pobyt w Grecji, a władze klubu chciałyby na dłużej związać się z pomocnikiem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Czy to możliwe? W programie "Okno Transferowe" dyskutowano na temat sytuacji klubowej Krychowiaka. Piotr Koźmiński, dziennikarz "WP Sportowych Faktów", ocenił szanse na pozostanie pomocnika w Atenach.
- Zdziwiłbym się, gdyby został w AEK-u. Grecy pompują, że zespół ma być budowany wokół niego, ale z moich informacji wynika, że bardziej zmiana klubu niż pozostanie w Atenach - zdradził.
Tomasz Włodarczyk także odniósł się do tej sprawy.
- Możemy powiedzieć, że on ten kontrakt pewnie rozwiąże z Krasnodarem. Raczej to będzie i większy klub, i większa liga - powiedział.
- To jest dla niego sprawa moralna, on nie chce być w tym klubie i nie chce być kojarzony z Rosją. Myślę, że tutaj dojdzie do rozstania - podsumował:
Cytowany fragment od [1:29:00]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.

Źródło: własne