Kryzysu ciąg dalszy. Monaco zostało rozbite przez PSG

alphaspirit / shutterstock
Piłkarze Paris Saint-Germain rozbili na wyjeździe AS Monaco 4:0 (2:0) w hicie 13. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Stade Louis II do zwycięstwa poprowadził paryżan Edinson Cavani, którzy trzy razy wpisał się na listę strzelców. Reprezentant Urugwaju trafił do siatki rywali już w 4. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Neymara pokonał golkipera gości. Kolejną bramkę zawodnik zdobył w 11. minucie. Wówczas napastnik zdecydował się na oddanie mocnego strzału z dystansu.
Cavani trzeci raz na listę strzelców wpisał się a 54. minucie, a przy jego golu asystował Moussa Diaby. Wynik starcia na 4:0 ustalił w 64. minucie Neymar, który skutecznie zamienił rzut karny na gola.
Poza kadrą meczową AS Monaco na to spotkanie znalazł się Kamil Glik, który zmaga się z kontuzją pachwiny.
Podopieczni Thomasa Tuchela zanotowali trzynaste z rzędu zwycięstwo w tym sezonie i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. AS Monaco ma na koncie tylko siedem punktów i plasuje się na przedostatniej, 19. pozycji.
Jakub Kreśliński11 Nov 2018 · 23:03