Krzysztof Piątek nie podbił San Siro! Inter lepszy od Salernitany [WIDEO]

Inter nie miał większych problemów z pokonaniem Salernitany. Podopieczni Simone Inzaghiego na własnym boisku wygrali 2:0.
Inter mógł podejść do tego starcia w bardzo dobrych nastrojach. Cztery dni temu "Nerazzurri" wykonali ogromny krok w kierunku awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, wywożąc cenny remis z Camp Nou.
Przeciwko Barcelonie Lautaro Martinez strzelił jednego gola. I to właśnie Argentyńczyk otworzył wynik dzisiejszego spotkania z Salernitaną.
W 38. minucie Inter mógł podwyższyć prowadzenie. Federico Dimarco oddał groźny strzał z rzutu wolnego, po którym doskonałą interwencją popisał się Luigi Sepe.
Jeszcze przed przerwą golkiper Salernitany obronił również uderzenie Lautaro Martineza, który szukał okazji na zdobycie dublet. Po pierwszej połowie Inter prowadził 1:0.
Po godzinie gry mediolańczycy trafili na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Nicolo Barella. Chwilę po tym trafieniu z boiska zszedł Krzysztof Piątek. Reprezentant Polski rozegrał przeciętne spotkanie.
Zwycięstwo pozwoliło Interowi wskoczyć na siódme miejsce w lidze. Salernitana jest dwunasta.
Adam Kłos16 Oct 2022 · 14:23