Krzysztof Piątek ustrzelił Juventus, ale to nie wystarczyło! AC Milan przegrał w Turynie [WIDEO]

Autorstwa Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
AC Milan przegrał z Juventusem 1:2 w wyjazdowym meczu Serie A. Gola dla gości zdobył Krzysztof Piątek.
TUTAJ możecie przeczytać relację na żywo z tego spotkania.
Dość długo w I połowie utrzymywał się wynik bezbramkowy. Wreszcie zmieniło się to w 39. minucie.
Błąd popełnił Leonardo Bonucci, piłka ostatecznie trafiła pod nogi Krzysztofa Piątka, a ten pewnie pokonał Wojciecha Szczęsnego.
W 59. minucie padł gol wyrównujący. Dybala pewnie wykorzystał rzut karny. W kolejnych minutach gospodarze mieli kilka dobrych okazji, ale nie zdołali zamienić ich na gola.
Ostatecznie udało się to w 84. minucie - właśnie wtedy Kean pokonał Reinę i ustalił wynik spotkania.