Krzysztof Piątek znów bez gola. Polak trafił do siatki, ale sędzia nie uznał bramki

ph.FAB / Shutterstock.com
AC Milan pokonał 2:0 (1:0) KF Feronikeli w meczu towarzyskim. Krzysztof Piątek wpakował piłkę do bramki rywali, ale sędzia nie uznał tego trafienia.
Ten sparing był jednym z elementów okresu przygotowawczego AC Milanu przed startem Serie A. Tym razem włoska ekipa rozegrała mecz na stadionie miejskim w Prisztinie.
Krzysztof Piątek rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych. Jego miejsce w ataku zajął Andre Silva.
Piłkarze AC Milanu znacznie przeważali w tym starciu. Swoją przewagę udokumentowali dwoma golami.
W pierwszej połowie trafił do siatki Suso, a w drugiej - Fabio Borini. Po przerwie na boisku zameldował się Krzysztof Piątek i także umieścił pikę w bramce rywali, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Tym samym Piątek zaliczył kolejny mecz bez gola w okresie przygotowawczym.
Ostatecznie AC Milan wygrał 2:0.