Kto jest najlepszym napastnikiem świata? Roman Kołtoń wskazał swoje TOP 5. "On gwarantuje najwięcej goli"

Kto jest najlepszym napastnikiem świata? Roman Kołtoń wskazał swoje TOP 5. "On gwarantuje najwięcej goli"
Meng Dingbo / Press Focus
Autor: Kamil Kobielski 01 Sie 2022 | 13:06
Roman Kołtoń podzielił się swoją klasyfikacją najlepszych napastników na świecie. - Umieszczam go na pierwszym miejscu z pełną świadomością - powiedział dziennikarz "Polsatu" i "Prawdy Futbolu" na kanale Meczyki (YouTube).
Już za niespełna dwa tygodnie rozpoczną się zmagania w La Liga. Do gry wrócą czołowi napastnicy świata - na czele z Robertem Lewandowskim i Karimem Benzemą. W związku z tym Roman Kołtoń w "Sportowym Poranku" pokusił o wskazanie tego najlepszego. Dziennikarz przygotował swój ranking TOP 5 snajperów w obecnym futbolu.
Dalsza część tekstu pod wideo
- To jest zabawa. Umieszczam Lewandowskiego na pierwszym miejscu z pełną świadomością, aczkolwiek bardzo doceniam to, co wyprawiał i wyczyniał Karim Benzema w minionym sezonie. To był naprawdę fenomenalny sezon - powiedział.
- Ale wydaje mi się, że gdybyśmy popatrzyli na regularność "Lewego", to on gwarantuje najwięcej goli, więcej bramek niż Francuz. Jednak Benzema natchnął ten Real i naprawdę to będzie fenomenalne obserwować ich rywalizację, bo oni się będą wzajemnie napędzać. To tak działa, po prostu - kontynuował.
- Kylian Mbappe - supersnajper. Napastnik, który może z każdej pozycji zrobić coś niebanalnego. Haaland? Bardzo go cenię. Uważam, że jeśli nie kontuzje i przerwy w grze, które były kłopotliwe dla Dortmundu, to on będzie wydarzeniem przez lata. Natomiast Harry Kane to jest klasa sama w sobie - podsumował Kołtoń.
Cytowany fragment od [55:45]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne

Dyskusja 18