W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Kubacki najlepszy z Polaków na treningach w Predazzo

Dawid Kubacki
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / shutterstock.com

Markus Eisenbichler i Ryoyu Kobayashi wygrali treningi przed zawodami w Predazzo. Najlepiej z Polaków wypadł Dawid Kubacki.

Najlepszą próbę podczas treningów oddał Eisenbichler, który skoczył 136 m. Niemiec w ten sposób wyrównał rekord obiektu należący do Adama Małysza.

Drugie miejsce w pierwszej sesji treningowej zajął Kubacki, który skoczył 128,5 m. Pozostali Polacy nie zachwycili. Kamil Stoch był 14., Piotr Żyła 22., Stefan Hula 33., Jakub Wolny 35., a Maciej Kot 38.

Kubacki był najlepszy w naszej drużynie także podczas drugiej serii. Tym razem skoczył 130 m, co dało mu piąte miejsce. Taką samą odległość osiągnął Piotr Żyła - został dzięki niej sklasyfikowany na siódmym miejscu.

Stoch tym razem był piętnasty, Kot - 25., Hula - 29., Wolny - 38. Drugi trening wygrał Ryoyu Kobayashi. Japończyk strzelił 132 m.

Źródło: Sportowe Fakty
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.