Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Kubot i Melo odpadli z Australian Open

23 sty 2018 | 07:21 0
Źródło zdjęcia: smileimage9 / shutterstock.com

Łukasz Kubot i Marcelo Melo odpadli w ćwierćfinale Australian Open. Polsko-brazylijska para przegrała z Benem McIachlanem i Janem-Lennardem Struffem 4:6, 7:6, 6:7.

Kubot i Melo, którzy dotąd w Australii stracili tylko jednego seta, wydawali się faworytami meczu. Ich problemy zwiastował już pierwszy gem rywalizacji - przegrali w nim mimo własnego podania. Straty odrobili dopiero w ósmej odsłonie, ale tylko na chwilę. W kolejnym gemie Polak i Brazylijczyk znów zostali przełamani. W dziesiątym gemie McLahlan i Struff wykorzystali własny serwis i wygrali całego seta 6:4.

W drugiej partii oba deble nie traciły swojego podania - o losach seta decydował tie-break. W nim lepsi byli Kubot i Melo, którzy wygrali do czterech.

Bardzo podobnie wyglądała też trzecia partia. Niestety, inny był jej finał. Kubot i Melo zostali przełamani dwa razy. Ich rywale wypracowali sobie aż trzy piłki meczowe. Wykorzystali ostatnią z nich.

Ben McLachlan/Jan-Lennard Struff (Japonia/Niemcy) - Łukasz Kubot/Marcelo Melo (Polska/Brazylia, 1) 6:4, 6:7 (4), 7:6 (5)

Źródło: onet.pl
Dyskusja 0
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!