Kuriozalna afera podczas meczu Bundesligi. Kibice odbili kolegę z rąk ochrony. Poszło o flagę Bayernu [WIDEO]

Screen Twitter
Do zaskakujących wydarzeń doszło w przerwie meczu Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium. Jeden z pseudokibiców gospodarzy został zatrzymany przez stewardów, lecz chwilę później mężczyzna został oswobodzony w związku z reakcją pozostałych fanów.
W piątkowy wieczór Eintracht Frankfurt został skompromitowany przez Bayern Monachium, który wygrał 6:1 (5:0). Na trybunach lepiej wiodło się jednak gospodarzom, o czym świadczy kuriozalna sytuacja z przerwy spotkania.
Marcin Borzęcki poinformował, że wówczas na murawę wbiegł jeden z pseudokibiców gospodarzy. Mężczyzna przebiegł pod sektor Bayernu, zerwał flagę i rozpoczął ucieczkę na swoją trybunę. Zatrzymała go jednak ochrona.
Na odsiecz kibicowi ruszyli fani zgromadzeni na "młynie" stadionu Eintrachtu. Ich brawurowa akcja zakończyła się sukcesem, a wspomniana flagę powieszono wśród fanów drużyny gospodarzy.
- Jedyne zwycięstwo Eintrachtu w tym meczu - podsumował Łukasz Koleśnik, dziennikarz "Gazety Lubuskiej".
Piątkowa porażka z Bayernem nie jest największą klęską Eintrachtu w meczach domowych. W sezonie 1964/65 ekipa z Frankfurtu została rozbita aż 0:7 przez Karlsruher SC.
Hubert Kowalczyk06 Aug 2022 · 08:21
Źródło: Marcin Borzęcki