Kuriozalna symulka Neymara w meczu PSG. Gdy zespół ruszył z kontrą, błyskawicznie "wyzdrowiał" [WIDEO]

Screen z Twittera
Piłkarze Paris Saint-Germain w środowy wieczór odpadli z Pucharu Francji po porażce Olympique'em Marsylia. Po sieci niesie się nagranie z sytuacji z udziałem Neymara, który w 22. minucie starał się nabrać sędziego i domagał się odgwizdania faulu.
Mistrzowie Francji już na etapie 1/8 finału pożegnali się z krajowym pucharem. Mieli trudne losowanie, bo trafili na drugą drużynę poprzedniego sezonu Ligue 1, ale w Marsylii i tak byli faworytami.
Na Stade Velodrome przegrali 1:2. W ofensywie rozczarowali Neymar oraz Leo Messi, choć ten pierwszy zaliczył asystę przy trafieniu Sergio Ramosa, precyzyjnie dośrodkowując z rzutu rożnego.
Brazylijczyk od dawna znany jest z tego, że stara się w różny sposób wpłynąć na decyzję arbitrów. Niejednokrotnie symulował przewinienia, nawet w erze systemu VAR. W grudniu wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce za próbę wymuszenia rzutu karnego.
Teraz sieć obiega sytuacja ze wspomnianego meczu z Marsylią. W 22. minucie Neymar stracił piłkę i padł na boisko, sugerując faul. Arbiter nie dał się jednak nabrać.
Piłkarz przez dłuższy czas zwijał się na murawie, ale jego koledzy odzyskali piłkę i ruszyli z kontrą. Gdy tylko Brazylijczyk to dostrzegł, błyskawicznie wstał i sprintem ruszył do przody.
Nagranie z tej sytuacji szybko zdobyło popularność, a kibice nie szczędzą gwiazdorowi uszczypliwości. - Brazylijska komedia - napisał jeden z fanów, podsumowując całe zdarzenie.
Maciej Pietrasik09 Feb 2023 · 17:48
Źródło: Twitter/Sport.pl