Kuriozalne zachowanie piłkarza PSG. "Najdziwniejsze pudło na pustą bramkę" [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Paris Saint-Germain zremisował u siebie z Racingiem Strasbourg 2:2 (1:2) w ostatnim niedzielnym meczu 31. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1. Po spotkaniu najwięcej mówi się tym, co zrobił Eric Maxim Choupo-Moting.
Choupo-Moting otworzył wynik spotkania w 13. minucie gry. 16 minut później piłkarz PSG mógł zdobyć drugą bramkę, ale... zmarnował kapitalną okazję. Choupo-Moting po uderzeniu Nkunku dopadł do piłki i zamiast "walnąć do pustaka" zatrzymał ją na linii bramkowej.
Choupo-Moting zaliczył właśnie najdziwniejsze pudło na pustą bramkę. Ciężko to opisać, tak głupio się zachował - ocenił Tomasz Zieliński, komentator "Eleven Sports".
Na nietypowe zagranie kolegi zdziwieniem zareagował Kylian Mbappe.
Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła. W 38. minucie goście wyszli na prowadzenie po golu Goncalvesa. Wcześniej dla przyjezdnych trafił Da Costa.
Ekipę znad Sekwany przed porażką uratował osiem minut przed końcem Thilo Kehrer. Niemiec świetnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego swojego rodaka Juliana Draxlera.
Podopieczni Thomasa Tuchela po trzecim podziale punktów z rywalami w tym sezonie prowadzą z przewagą dwudziestu "oczek" nad drugim w klasyfikacji Lille OSC. Obie drużyny spotkają się ze sobą za tydzień i jeśli paryżanie nie przegrają, to wówczas będą mogli świętować ósme w historii mistrzostwo Francji.
Zespół z Alzacji natomiast po remisie nad Sekwaną przesunął się na dziewiąte miejsce w tabeli i traci trzy punkty do ósmego Montpellier HSC.

Daniel Makarewicz07 Apr 2019 · 21:48