Kuriozalny gol w PKO Ekstraklasie! Kuciak podarował bramkę Lechowi, skopiował "wyczyn" Alissona z LM [WIDEO]

Dusan Kuciak z pewnością nie będzie dobrze wspominał piątkowego spotkania Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Bramkarz gości podarował gola rywalom, nabijając Michała Skórasia. Przez to ekipa z Trójmiasta już do przerwy przegrywała 0:2.
W ostatnim czasie nastroje wokół Lechii nie są najlepsze. Media informowały, że niezależnie od wyniku piątkowego spotkania zwolniony ma zostać Marcin Kaczmarek. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Mecz przy Bułgarskiej nie ułożył się po myśli gości. Już w 25. minucie prowadzenie Lechowi dał Antonio Milić. Gdańszczan w końcówce pierwszej połowy kompletnie pogrążył jednak Dusan Kuciak.
Doświadczony golkiper w tym sezonie miewał sporego pecha - dwukrotnie piłka odbijała się od niego tak, że lądowała w bramce. Tym razem Kuciak popełnił jednak wielki błąd.
Bramkarz gdańskiej drużyny wybił piłkę tak, że ta trafiła w nabiegającego Michała Skórasia. Reprezentant Polski mógł dzięki temu cieszyć się z jednego z najłatwiejszych trafień w karierze.
Na Twitterze nie brakowało rzecz jasna porównań Kuciaka do Alissona. Golkiper Liverpoolu niedawno zaliczył podobny błąd w hicie Ligi Mistrzów z Realem Madryt.
Maciej Pietrasik03 Mar 2023 · 21:38