Kuriozalny samobój w Lidze Europy! Koszmarna interwencja bramkarza Lazio [WIDEO]

Piłkarze Galatasaray pokonali Lazio w meczu fazy grupowej Ligi Europy. Zwycięska bramka dla gospodarzy padła w kuriozalnych okolicznościach.
Podopieczni Maurizio Sarriego byli faworytami pojedynku w Stambule. To jednak gospodarze od pierwszych minut starali się przeważać.
W 23. minucie bliski szczęścia był Morutan. 22-letni pomocnik uderzył na bramkę, ale trafił tylko w poprzeczkę. Do przerwy było 0:0.
Po powrocie z szatni sytuacja przed długi czas nie ulegała zmianie. Kluczowa okazała się dopiero akcja z 67. minuty gry.
Wówczas gospodarze objęli prowadzenie. Bramkę zdobyli jednak w kuriozalnych okolicznościach. Koszmarną interwencję zanotował Strakosha. Bramkarz Lazio fatalnie się zachował po tym, jak jeden z obrońców skiksował w polu karnym.
Wynik spotkania nie uległ już zmianie. Drużyna Galatasaray wygrała 1:0 i zainkasowała cenne trzy punkty w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europy.
Daniel Makarewicz16 Sep 2021 · 20:36