Kylian Mbappe kontuzjowany! Brutalny faul na piłkarzu PSG. "Wjazd na złamanie nogi" [WIDEO]

Zawodnicy PSG zdobyli Puchar Francji. Drużyna Thomasa Tuchela w finałowym meczu pokonała AS Saint-Etienne 1:0 (1:0). Kontuzji w tym spotkaniu doznał Kylian Mbappe.
PSG wróciło do gry po kilku miesiącach przerwy. Ekipa z Parc des Princes ostatnie oficjalne spotkanie rozegrała 11 marca, gdy pokonała w Lidze Mistrzów Borussię Dortmund.
Dziś zawodnicy PSG stanęli przed szansą na zdobycie Pucharu Francji. W finałowym starciu musieli pokonać AS Saint-Etienne.
Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 14. minucie. Wówczas na bramkę uderzył Mbappe, a do piłki odbitej przez golkipera dopadł Neymar, który bez problemów wykorzystał okazję.
Podopieczni Tuchela przeważali na boisku i tworzyli sobie kolejne sytuacje. Wynik mogli podwyższyć Di Maria i Icardi.
W 26. minucie Loic Perrin brutalnie wjechał w nogi Mbappe i początkowo obejrzał za to zagranie żółtą kartkę. Do akcji wszedł jednak system VAR i defensor został wyrzucony z boiska. Z kolei gwiazdor PSG nie był w stanie kontynuować gry i został zmieniony przez Sarabię. Na razie nie ma potwierdzonych informacji o stanie zdrowia 21-latka.
- Oj. Ależ wejście w nogę Mbappe. Taki wjazd na złamanie nogi - ocenił Grzegorz Garbacik z "Piłki Nożnej"
W drugiej połowie bramki nie padły i mecz zakończył się wynikiem 1:0. PSG po raz trzynasty w historii zdobyło Puchar Francji.
Daniel Makarewicz24 Jul 2020 · 22:29