La Liga: Valencia przegrała na własnym stadionie

EFECREATA.COM / shutterstock.com
Valencia przegrał u siebie z Villarrealem 0:1 w drugim sobotnim meczu 17. kolejki hiszpańskiej La Liga. Obie drużyny skończyły mecz w osłabieniu.
Po pierwszej połowie prowadzili goście. Bramkę dla nich zdobył Carlos Bacca. Po godzinie gry sytuacja gospodarzy była jeszcze trudniejsza. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, otrzymał Simone Zaza i miejscowi grali w „10”.
W 83. minucie siły na murawie znów był wyrównane. Przedwcześnie do szatni musiał się udać w Manuel Trigueros, który także zobaczył drugą żółtą kartkę. Wynik jednak nie uległ już zmianie i to przyjezdni mogli się cieszyć z triumfu.
Po tej porażce „Los Che” zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 34. punkty. W następnej kolejce zagrają u siebie z Girona FC.
Natomiast „Żółta Łódź Podwodna” plasuje się na szóstej pozycji ze zdobytymi 27 „oczkami”. Jej kolejnym rywalem będzie Deportivo La Coruna.