Lazio - Genoa: Kolejny gol Piątka! Wynik, składy, bramki

Piątek nie przestaje strzelać! Kolejny gol reprezentanta Polski [WIDEO]
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Krzysztof Piątek strzelił kolejnego gola dla Genoi! Polak trafił do siatki w meczu z Lazio. Jego drużyna przegrała 1:4.
Genoa bardzo słabo rozpoczęła mecz. Pierwszego gola straciła już po siedmiu minutach gry - dla Lazio trafił wtedy Felipe Caicedo. Kwadrans później wynik podwyższył Ciro Immobile.
Piątek wpisał się na listę strzelców zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Polski napastnik przejął piłkę po fatalnym błędzie Francesco Acerbiego i potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Thomasa Strakoshę.
Genoi nie było stać na nic więcej. W dodatku drużyna Piątka straciła jeszcze jednego gola. Kilka minut po golu Polaka trafieniem odpowiedział Sergiej Milinković-Savić. W końcówce meczu wynik ustalił Immobile.
Piątek jest w tym sezonie w rewelacyjnej formie strzeleckiej. W czterech ligowych kolejkach strzelił aż pięć goli. Do tego dołożył cztery trafienia w meczu Pucharu Włoch. Więcej o jego niesamowitym wejściu do Genoi przeczytacie tutaj.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 16:14