Lazio odrobiło stratę i wygrało z Brescią. Dublet Ciro Immobile

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Brescia Calcio przegrała u siebie z Lazio Rzym 1:2 (1:1) w meczu 18. kolejki Serie A. Dla gości to dziewiąte zwycięstwo z rzędu.
Pierwszego gola we włoskiej ekstraklasie w 2020 roku strzelił Mario Balotelli. Napastnik gospodarzy otrzymał podanie od Stefano Sabelliego, uciekł Luizowi Felipe i trafił w sytuacji sam na sam.
Brescia skutecznie kontrolowała prowadzenie 1:0 do 40. minuty. Wtedy Andrea Cistana sfaulował w polu karnym Felipe Caicedo i został ukarany czerwoną kartkę. Jedenastkę na gola zamienił pewnie Ciro Immobile.
W drugiej połowie grający w przewadze rzymianie mieli przewagę, ale defensywę gospodarzy zaskoczyli dopiero w doliczonym czasie gry.
Caicedo w zamieszaniu w szesnastce zdołał zagrać do Immobile, który oddał płaski strzał przy słupku.
Lazio po dziewiątym z rzędu zwycięstwo jest na trzeciej pozycji w tabeli Serie A, mając na koncie 39 punktów.
Brescia Calcio natomiast zajmuje osiemnastą pozycję z dorobkiem 14 punktów.