Lazio Rzym wygrało na wyjeździe z Frosinione. Cały mecz Bartosza Salamona

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Piłkarze Frosinone Calcio ulegli u siebie Lazio Rzym 0:1 (0:1) w jedynym poniedziałkowym meczu 22. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Benito Stirpe całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Bartosz Salamon.
„Biancocelesti" zwycięskiego gola zdobyli dziewięć minut przed przerwą. Hiszpan Luis Alberto świetnym prostopadłym zagraniem uruchomił wbiegającego w pole karne rywali Felipe Caicedo i Ekwadorczyk precyzyjnym uderzeniem w krótki róg zaskoczył bezradnego Marco Sportiello.
Podopieczni Simone Inzaghiego dzięki dziesiątej wygranej w sezonie awansowali na szóste miejsce w tabeli. „Canarini" doznali natomiast trzynastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.
Łukasz Karyniewski04 Feb 2019 · 20:57