Lazio wydarło remis z drużyną z końca tabeli. Zdecydował gol w doliczony czasie [WIDEO]

Andrea Staccioli/Pressfocus
Lazio było blisko katastrofy w meczu z Lecce. Rzymianie uratowali remis 2:2 dopiero w doliczonym czasie gry.
Lazio w ostatnich kolejkach często gubi punkty. Ekipa Maurizio Sarriego komplikuje sobie w ten sposób szanse na awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.
Gospodarze mogli stracić gola już w 23. minucie, ale Gabriel Strefezza nie wykorzystał rzutu karnego. Lazio było bardziej skuteczne. W 34. minucie gola strzelił Ciro Immobile. Był to jego dwunasty gol w tym sezonie.
Bohaterem Lecce był Remi Oudin, który doprowadził do wyrównania w końcówce pierwszej połowy. Krótko po przerwie dał prowadzenie swojej drużynie.
Gospodarze punkt uratowali w czwartej minucie doliczonego czasu. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki wepchnął Sergiej Milinković-Savić.
Lazio zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W tej kolejce może zostać wyprzedzone przez Inter, który w sobotę zmierzy się z Sassuolo. Lecce jest szesnaste.
Marcin Karbowski12 May 2023 · 23:04