Lech Poznań. Kamil Jóźwiak myśli o wyjeździe z Ekstraklasy. Zdradził, w jakiej lidze chciałby zagrać

Kamil Jóźwiak myśli o wyjeździe z Ekstraklasy. Zdradził, w jakiej lidze chciałby zagrać
Lens Strong / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 14 lis 2019 | 08:31
Kamil Jóźwiak myśli o wyjeździe z Ekstraklasy. Skrzydłowy Lecha Poznań chciałby trafić do Bundesligi.
Jóźwiak w ostatnich tygodniach utrzymuje się w dobrej formie, dzięki której zapracował na pierwsze w karierze powołanie do reprezentacji Polski. Piłkarz liczy, że niedługo będzie przyjeżdżał jako zawodnik zagranicznego klubu.
- Obecnie marzy mi się Bundesliga. Wiadomo, że to jest ciężka liga, ale tak jak wspomniałem wcześniej, Kuba Błaszczykowski jest dla mnie wzorem i chciałbym iść jego drogą. Wierzę, że nie mam czego się obawiać. To będzie duży przeskok, ale myślę, że mam już jakieś doświadczenie - stwierdził Jóźwiak w rozmowie z "Super Expressem".
Piłkarz Lecha zdradził też, kto jest jego wzorem. Okazuje się, że inspiruje się Jakubem Błaszczykowskim.
- Wiadomo, reprezentant Polski, w dodatku występuję na tej samej pozycji, co on. W kadrze zawsze się wyróżniał, zawsze starałem się czerpać od Kuby - podkreśla Jóźwiak.
Źródło: Super Express
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 7

15 lis 2019 | 08:05
0
Chcialem tylko dodac dla jasnosci, ze Jozwiak wzoruje sie na Blaszczykowskim.
14 lis 2019 | 15:45
(Edytowany)
Pomijając wszystkie uwagi moich przedmówców w kwestii technicznej oraz merytorycznej, Panie Marcinie, jeżeli pisze Pań na podstawie wczorajszego artykułu z Przeglądu Sportowego lub ostatniego wywiadu na stronie klubowej Lecha to po pierwsze: Kamil nie wspomniał że chce wyjechać z Polski, wręcz podkreślił w wywiadzie , że ma w Poznaniu jeszcze dużo do zrobienia i cieszy się z odpowiedzialności za grę drużyny jaka na niego spadła. Po drugie podał Bundesligę i Premier League jako jego wymarzone kierunki, a wypowiedź ta dotyczyła kwestii przyszłości piłkarzem i była odpowiedzią na luźne pytanie redaktora, a nie stwierdzeniem piłkarza. Po za tym w myśl wdrożone polityki kadrowej Lech nie będzie pozbywał się w najbliższym czasie młodych zawodników o czym wielokrotnie napominano przy każdej okazji. Pomijając układ Pańskiego artykułu itd, jego treść jest również wynikiem braku dziennikarskiej rzetelności i wprowadza czytelnika w błąd.
0
Pomijając wszystkie uwagi moich przedmówców w kwestii technicznej oraz merytorycznej, Panie Marcinie, jeżeli pisze Pań na podstawie wczorajszego artykułu z Przeglądu Sportowego lub ostatniego wywiadu na stronie klubowej Lecha to po pierwsze: Kamil nie wspomniał że chce wyjechać z Polski, wręcz przeciwnie, podkreślił w wywiadzie , że ma w Poznaniu jeszcze dużo do zrobienia i cieszy się z odpowiedzialności za grę drużyny jaka na niego spadła. Po drugie podał Bundesligę i Premier League jako jego wymarzone kierunki, a wypowiedź ta dotyczyła kwestii przyszłości piłkarzem i była odpowiedzią na luźne pytanie redaktora, a nie stwierdzeniem piłkarza. Po za tym w myśl wdrożonej polityki kadrowej Lech nie będzie pozbywał się w najbliższym czasie młodych zawodników o czym wielokrotnie napominano przy każdej okazji. Pomijając układ Pańskiego artykułu itd, jego treść jest również wynikiem braku dziennikarskiej rzetelności i wprowadza czytelnika w błąd. Jeżeli szukamy sensacji to publikujmy dalej sagę o Nejmarze i etc
14 lis 2019 | 11:34
0
Panie Karbowski,
nie chcę się czepiać, ale zamiast powielać informację, że gra w Lechu, może Pan napisać: dwudziestojednoletni zawodnik....Uczyli mnie używać zamienników, ale to były głębokie lata dziewięćdziesiąte :) Wracając do tematu- liga niemiecka to może być w tym momencie za wysoki poziom. Może Grecja lub Francja byłaby lepszym kierunkiem rozwoju. Chodzi mi o to, żeby grać, a nie grzać ławę.
14 lis 2019 | 09:26
0
Ma jeszcze czas.
Jest to zawodnik bardzo młody, niech pogra trochę jeszcze w ekstraklasie i wtedy wyjedzie. Wiadomo że jest to zawodnik o ogromnym talencie i możliwościach i zupełnie nie przypadkowo widzi go trener Brzęczek w kadrze Polski. Dobrze że dostanie szansę i pozna smak dorosłej reprezentacyjnej piłki nożnej. Takich talentów trzeba wprowadzać powoli.
14 lis 2019 | 15:49
0
Sam stwierdził że chce jeszcze grać w Polsce bo ma przed sobą dużo pracy i w końcu jest kluczowym zawodnikiem w zespole. Spokojnie, to tylko wyrwany z kontekstu zapis z ostatniego wywiadu. Szkoda że niezbyt rzetelny
14 lis 2019 | 09:21
0
Najpierw cytat, że "Kuba Błaszczykowski jest dla mnie wzorem", a następne zdanie "Piłkarz Lecha zdradził też, kto jest jego wzorem. Okazuje się, że inspiruje się Jakubem Błaszczykowskim". Ciężko się to czyta...
14 lis 2019 | 09:17
0
Nie sądzicie, że umieszczenie tych dwóch wypowiedzi na odwrót ma więcej sensu? Bo trochę głupio, że wypowiedź do której się odnosi jest poniżej.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy