Lech Poznań zdemolował Wisłę Kraków! Popis liderów Ekstraklasy [WIDEO]

Paweł Jaskółka/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 17 wrz 2021 | 22:27
Lech Poznań w popisowym stylu pokonał Wisłę Kraków. "Kolejorz" zdemolował rywali, wygrywając 5:0.
Niedługo po rozpoczęciu spotkania sędzia został zmuszony przerwać grę. Kibice Lecha Poznań zadymili stadion pirotechniczną oprawą. Na szczęście później brylowali już wyłącznie piłkarze.
Po dwóch kwadransach Lech objął prowadzenie. Strzał lewą nogą oddał Joao Amaral. Wydaje się, że lepiej w tej sytuacji mógł zachować się Paweł Kieszek.
Pod koniec pierwszej połowy Amaral wcielił się w rolę asystenta. Akcję Lecha wykończył Adriel Ba Loua. Była to debiutancka bramka skrzydłowego w barwach "Kolejorza".
Przerwa zdecydowanie nie pomogła przyjezdnym z Krakowa. W 52. minucie prowadzenie podwyższył Pedro Rebocho.
Poznaniacy bez litości korzystali z fatalnych błędów piłkarzy Wisły w obronie. Po godzinie gry było już 4:0. Tym razem do siatki trafił Mikael Ishak.
W 75. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lecha. Serafin Szota blokował strzał, zagrywając ręką we własnej szesnastce. Z jedenastu metrów nie pomylił się Ishak, uderzając a'la Panenka. Szwed z sześcioma golami na koncie jest liderem w klasyfikacji strzelców Ekstraklasy.
Lech wygrał 5:0 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Wisła na tę chwilę zajmuje piątą lokatę.
5 - 0
17 wrz 2021 | 20:30 (zakończony)

Przebieg meczu

42'
A. El Mahdioui
45'
1'
A. Ba Loua
50'
K. Gruszkowski
67'
S. Savic
77'
78'
F. Brown Forbes
85'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 80

17 wrz 2021 | 22:27
0
Tak gra mistrz polski sezonu 21/22 Panie i Panowie.
17 wrz 2021 | 23:16
0
Przecież to dalej Lech Poznań :D
Przegrają kilka meczów pod rząd w końcówce sezonu i o mistrzostwie mogą zapomnieć. Wiem, że na ten moment to bardzo odważne stwierdzenie, ale napiszę, że mimo wszystko majstra zgarnie Legia - wiem, że zaczęli słabo, ale sezon jest bardzo długi, a Legia zawsze lepiej punktowała na wiosnę, podczas gdy Lech zawsze w tym okresie łapie zadyszkę. Druga kwestią jest też taka, że Michniewicz to aktualnie dużo lepszy trener od Skorży, który raczej najlepsze lata trenerskiej kariery ma już za sobą.
17 wrz 2021 | 23:28
0
Legia lepiej punktowała na wiosnę? Trzy sezony temu, mimo dużej przewagi przegonił ją Piast. Dwa sezony temu Lech na wiosnę był najlepszą drużyną skracając na koniec dystans do Legii z 12 punktów do jednego. W zeszłym sezonie czołówką grała tak, jakby nie chciała mistrzostwa trwoniąc punkty pomiędzy sobą (Pogoń), na czym skorzystała Legia nie grając szału ale też po kompromitacjach z beniaminkami zaczęli po prostu nie przegrywać i tak dociągnęli do końca. Nie przesadzajmy bo właśnie przez takie gloryfikowanie przez cztery lata z rzędu odpadali w pucharach z ogórkami. Czesiu z mlodziezówką niczego nie osiągnął (nawet odchodząc nie wywalczył awansu na ME). Po prostu jego kunktatorstwo pozwalało legii ciułać pkty, a w tym sezonie jak pokazały mecze z Radomiakiem, Wisłą czy Śląskiem to zdecydowanie za mało. Skorża z choleryka zmienił się w trenera pragmatycznego, potrafi dotrzeć do zawodników co doskonale pokazała drużyna grając z charakterem
18 wrz 2021 | 04:10
0
🤣 Debilu pomysl jak coś napiszesz
18 wrz 2021 | 10:55
0
Gratulacje za wczorajszy mecz Lecha, oj ciężkie zadanie przed Legią, gracie teraz pierwsze skrzypce w Ekstraklasie , pozdro .
0
Zgadam się z tobą w 100%. Tylko [L]egia!
0
Po raz pierwszy w tym sezonie Lech zagral obie polowy na tym samym, wysokim poziomie. Swietna intensywnosc, od poczatku zdecydowane nastawienie na atak, szybkie i blyskotliwe akcje i Portugalczycy, dzieki ktorym ten mecz ogladalo sie z przyjemnoscia. Poza pozycja bramkarza brak slabych punktow.
17 wrz 2021 | 22:39
0
Dawno nie ogladalo sie meczu w ekstraklasie z taka przyjemnoscia !
17 wrz 2021 | 22:40
Jakby to Karbowski pisał, to na bank użyłby słowa ZMIAŻDŻYŁ.
0
Jakby to Karbowski pisał, to na bank użyłby słowa ZMIAŻDŻYŁ. +10 za użycie słowa 'zdemolował' panie Kłos. Miła odmiana przeczytać inny tytuł.
0
Co się w tej Wiśle zmienić musi, przepaść była dzisiaj, obrona leży. Raz się uda zremisować, raz wygrać. Ale taki wynik to wstyd dla marki. Polski Arsenal
17 wrz 2021 | 22:45
0
Chyba masz zbyt wysokie oczekiwania wobec patologicznego klubu którym zarządza grający prezes, jego brat i organizacja przestępcza. Tam to się muszą zmienić właściciele razem z całą kadrą kierowniczą, bez tego nawet nie ma co próbować.
18 wrz 2021 | 00:19
Jakieś dowody, żródło, cokolwiek co będzie miało potwierdzenie tez o organizacji przestępczej? Jak nie, to wypierdalaj na pudelka z takimi chorymi przemyśleniami.
0
Jakieś dowody, żródło, cokolwiek co będzie miało potwierdzenie tezy o organizacji przestępczej? Jak nie masz nic konkretnego, to proszę, wypierdalaj na pudelka z takimi chorymi przemyśleniami.
18 wrz 2021 | 08:33
0
To jest tak jak z Hitlerem i o tym czy wiedział o holokauście czy nie, wszyscy doskonale wiemy, że wiedział, jednak pisemnych dowodów brak. Z jakiego powodu była prezes poszła do paki? Zmienił się jedynie pionek na górze, wszystko pozostało tak jak było.
18 wrz 2021 | 12:17
0
Nie to, żebym bronił Wisły, chuj im w dupę, ale tam się cały sztab ludzi zmienił od czasu gdy pseudogangsterzy, typu misiek, tam zarządzali. I rzucanie takich oskarżeń, nawet bez najmniejszego dowodu, jest bardzo śmieszne.
18 wrz 2021 | 08:59
0
Patologiczny klub? Wisła spłaciła w 2 lata 20 mln zł zadłużenia i to bez pomocy samorządów jak inne kluby w Polsce.
Organizacja przestępcza? Kto jest tym przestępcą w Wiśle?
Do klubu ciągle przychodzą nowi sponsorzy, co dobitnie pokazuje, że Wisła ma się coraz lepiej.
17 wrz 2021 | 23:58
0
Chociaż że jestem kibicem Legii to oglądałem dzisiejszy Lecha z Wisłą Kraków i muszę stwierdzić , że zajebiście się to oglądało Lech rozjebał przeciwników w pył a ten karny Ishaka perełka krótko Lech zajebiste weszli do sezonu.
18 wrz 2021 | 07:10
0
Pozdrawiam
17 wrz 2021 | 23:13
0
Tylko Kamińskiego mi trochę szkoda,grał świetnie a wpaść nie chciało.
Ba Loua to jest mega kot do Skórasia, który bazuje tylko na szybkości nie ma co porównywać nawet.
Rebocho jak wszedł to nie mam pytań,to podanie rozpoczynające kontrę przy bramce na 4-0 to on zagrał?
Taki Czerwiński do Pereiry też podjazdu nie ma.
Takiej przewagi się nie spodziewałem jeszcze patrząc, że Tiby nie ma,Wisła ma kim grać,a tu taka demolka.
17 wrz 2021 | 23:57
0
Typowałem 3:0 , ale widzę, że nie doceniłem ani drużyny , ani dopingu. Nie ma co cisnąć po Wiśle , to nadal ta sama drużyna, która zdominowała Legię. Tyle, że dziś Lech zagrał pewnie 75% tego , czego oczekuje Skorża (po meczu w Częstochowie stwierdził, że dotychczas grali 45-60%). Nie mam pytań co do transferów. Dwa tyg temu przychodzi taki Rebocho i Ba Loua. Pierwszy w debiucie bramka, asysta i asysta trzeciego stopnia przy czwartej bramce. (Widać że poprzedni sezon grali razem z Amaralem w piątej drużynie ligi portugalskiej. Po za tym gość ma rozegrane 1,5 sezonu w Ligue 1 , gdzie nawet doszedł do przegranego w karnych finału pucharu francji, eliminując po drodze PSG i monaco - polecam jego wczorajszy wywiad na YT). Ba Loua w zeszłym tyg pokazał ,że jest kotem, dzisiaj bramka i świetna asysta drugiego stopnia. Pereira klasa , i on także ma już na koncie asystę. Douglas bramka i asysta, Amaral to jest w tej chwili najlepsza 10 w lidze - 3gole i 4asysty w 8 meczach. Od biedy , jeszcze rezerwowy Murawski dziś wywalczył karnego. Teraz dopiero Skorża będzie miał ból głowy
18 wrz 2021 | 00:12
Przepraszam: "nadal ta sama drużyna, która zdominowała Legię". Meczu mogłeś nie oglądać, ale po samych pomeczowych statystykach widać, jaki był przebieg spotkania. Druga wersja wyjaśnienia jest taka, że nie znasz znaczenia tego słowa, co mnie akurat nie dziwi, wszak już wiele razy udowodnileś, że jesteś jeszcze w czasie nauki szkolnej, wszystko jeszcze przes tobą. Reszty nawet nie czytałem, bo wiem, że są to bezwartościowe wywody, które mają odwrotnie proporcjonalny, stosunek ilości do jakości merytorycznej, w skrócie: pierodlisz farmazony, kłamiesz i manipulujesz faktami.
0
Przepraszam: "nadal ta sama drużyna, która zdominowała Legię". Meczu mogłeś nie oglądać, ale po samych pomeczowych statystykach widać, jaki był przebieg spotkania. Druga wersja wyjaśnienia jest taka, że nie znasz znaczenia tego słowa, co mnie akurat nie dziwi, wszak już wiele razy udowodnileś, że jesteś jeszcze w czasie nauki szkolnej, wszystko jeszcze przed tobą. Reszty nawet nie czytałem, bo wiem, że są to bezwartościowe wywody, które mają odwrotnie proporcjonalny, stosunek ilości, do jakości merytorycznej, w skrócie: pierodlisz farmazony, kłamiesz i manipulujesz faktami.
18 wrz 2021 | 00:33
Wyobraź sobie że oglądałem tamten mecz. Do przerwy Wisła powinna prowadzić 3 - 4:0 . Legia miała problem z konstruowaniem akcji a pressing Wisły w tej fazie meczu pozwalał jej odbierać piłke w środkowej strefie i wyprowadzać groźne ataki. Po przerwie gra się wyrównala. Nic poza tym. Gwoli ścisłości, sam dzbanie pisałeś że statystyki nie grają. Dziś Wisłą też miała niby większe posiadanie piłki i co to przyniosło? Twój bełkot pozbawiony jest jakiejkolwiek logiki, o faktach nie wspominając.
0
Spodziewałem się wysypu warszawskich frustratów. Wyobraź sobie że oglądałem tamten mecz. Do przerwy Wisła powinna prowadzić 3 - 4:0 . Legia miała problem z konstruowaniem akcji a pressing Wisły w tej fazie meczu pozwalał jej odbierać piłke w środkowej strefie i wyprowadzać groźne ataki. Po przerwie gra się wyrównala. Nic poza tym. Gwoli ścisłości, sam dzbanie pisałeś że statystyki nie grają. Dziś Wisłą też miała niby większe posiadanie piłki i co o niczym nie swiadczy? Można oddać środek pola i nadal kontrolować mecz. Twój bełkot pozbawiony jest jakiejkolwiek logiki, o faktach nie wspominając.
18 wrz 2021 | 01:04
0
Gość mający troll konto ma inne zdanie a ty już wzywasz go od jakiś warszawskich frustratów xD. Swoją drogą jeszcze pół roku temu twierdziłeś że bez gry w Europie nie ma się czym jarać w ekstraklasie. Pewnie znowu magicznie zmieniłeś optykę ;-).
18 wrz 2021 | 01:46
0
Nie ma się czym jarać jeżeli nie osiąga się celu nadrzędnego jakim są puchary. Cały czas tak twierdze, a wcześniej wspominałem o tym, w kontekście 4 lat (w tym 3 mistrzowskich) legii , gdzie kompromitowała się w el do pucharów. Za każdym razem, kiedy pojawiały się szumne zapowiedzi i opowieści o gablotach itp. Przez to co się działo w poprzednim sezonie patrzę na Lecha w kontekście przyszłorocznych pucharów, bo z tą kadrą ograną przez sezon spokojnie sobie poradzą. P.s. oczywiście że wiem że to kolejny troll, ale pewnie "nie zauważyłeś", że lubię odpowiadając dolać oliwy do ognia i ich prowokować. Szczególnie, kiedy piszą bzdury , eksponując swoją głupotę.
18 wrz 2021 | 12:13
0
Szczególnie samemu pisząc bzdury, emanując przy tym niewiedzą. Brakuje tylko znaku: xD, w twojej wypowiedzi, którym się świetnie podsumowałeś kilka razy, farbowany lisie.
18 wrz 2021 | 12:10
0
Napisałem, że jakbyś nie oglądał meczu, możesz sobie statystyki zobaczyć, bo były niesamowicie wyrównane. W tym przypadku, ma to odzwierciedlenie z rzeczywistym przebiegiem meczu. Pressing Wisły miał miejsce, przez jakieś 10 minut w pierwszej połowie. Jeśli to jest fakt, który ma stwierdzić, że Wisła zdominowała Legię, to albo się ośmieszasz znowu, albo nie oglądałeś meczu.
18 wrz 2021 | 12:24
0
Człowieku , specjalnie wróciłem do tego skrótu. Press Wisły od początku. W 16min Forbes pechowo głową trafia w poprzeczkę z 5m po różnym. Potem Gruszczyñski ośmiesza wasza obronę i zagrywa do Słowaka z wisly , który strzela w Boruca. Pierwsza akcja legii DOPIERO w 20min , i to jedna z nielicznych w 1 połowie. Idąc dalej Forbes z dystansu pięknie uderza ale w słupek blisko spojenia (kolejny pech Wisły). Typie, to cud, że po 45 min nie dostawaliscie w czapę 4:0 , mając zaledwie dwie akcje na koncie. Chcesz dyskutować z faktami?
18 wrz 2021 | 12:40
W 13-14 minut obejrzałeś całą pierwszą połowę, rozumiem. Na skróty to można, ale pójść przez las. I to są te fakty, tak?W perspektywie całego meczu, Wisła zdominowała Legię, tak? I nigdzie nie napisałem, że Wisła powinna wygrywać 3:0, bo gdyby byli skuteczni, mogło być. "Mogło", to słowo klucz. Nie strzelili więc ich wina. W drugiej połowie sytuacja się jednak odwróciła. I w takich sytuacjach się ośmieszasz, zmieniasz kierunek odpowiedzi, gdzie nigdzie nie wspomniałem o wyniku, tylko o zdominowaniu. Przykre, a zarazem śmieszne jest to, że sam nie rozumiesz co napisałeś. Znowu te twoje manipulacje, które odbiegają od sedna sprawy.
0
W 13-14 minut obejrzałeś całą pierwszą połowę, rozumiem. Na skróty to można, ale pójść przez las. I to są te fakty, tak?W perspektywie całego meczu, Wisła zdominowała Legię, tak? I nigdzie nie napisałem, że Wisła powinna wygrywać 3:0, bo gdyby byli skuteczni, mogło tak być. "Mogło", to słowo klucz. Nie strzelili więc ich wina. W drugiej połowie sytuacja się jednak odwróciła. I w takich sytuacjach się ośmieszasz, zmieniasz kierunek odpowiedzi, gdzie nigdzie nie wspomniałem o wyniku, tylko o zdominowaniu. Przykre, a zarazem śmieszne jest to, że sam nie rozumiesz co napisałeś. Znowu te twoje manipulacje, które odbiegają od sedna sprawy.
18 wrz 2021 | 13:21
0
Przecież napisałem tobie analfabeto że oglądałem ten mecz. Wrocilem do skrótu teraz żeby przytoczyć rzetelnie tę sytuacje Wisły z pierwszej połowy. I akurat skrót tej części gry idealnie odwzorowuje to jak ona wyglądała. Nieporadne ataki legii i szybkie, groźne wyjścia Wisły. "Mogło" oznacza że mieli taką przewagę,że stwarzali sobie tyle groźnych sytuacji. Byli zdecydowanie lepsi ale mieli pecha, skoro tamta forma tobie nie pasuje . W drugiej połowie Wisła zmieniła taktykę kontrolując mecz i grając uważnie z tyłu. BYLA ZDECYDOWANIE LEPSZA
18 wrz 2021 | 13:40
0
Właśnie udowodnileś, że nie oglądałeś meczu, tylko posiłkowałeś się skrótem. Zdecydowanie, to jesteś za młody i za mało inteligentny, co właśnie znowu pokazałeś. Żyłka widzę, że pękła. Żyj dalej w swojej bańce.
Swoją drogą, miałem zapytać ale zapomniałem. Jak można mieć nick: bayerman, tak na poważnie? Przecież dziecko z porażeniem mózgowym ma lepszą wyobraźnię. A nie, czekaj. Przecież ty jesteś takim dzieckiem, zakompleksiony małolacie :)
18 wrz 2021 | 15:08
0
...."Zdecydowanie, to jesteś za młody i za mało inteligentny..." ; "...żyłka widzę , że pękła..." - co to za składnia? Analfabeta czy dzieciak?. Generalnie gówniarzu, to nic ci do tego , ale skoro tak bardzo wadzi tobie nickname jaki sobie tu wpisałem to jego analogia sięga 1994r kiedy, czyli czasu, na krótko przed osiągnięciem pelnoletniosci , mieszkania w kolonii i pucharowego meczu z wysokim wynikiem i pojedynkiem dwóch wybitnych napastników.
19 wrz 2021 | 12:55
Jeśli widzisz tu jakiekolwiek błąd, który próbujesz mi wytknąć, świadczy to tylko i wyłącznie o tobie. Jesteś nadzwyczaj tępy, aż trudno uwierzyć. Znowu się ośmieszyłeś. W 1994 roku, mogę się zalożyć, że przeskakiwałeś dopiero z jajka na jajko, ćwierćinteligencie. Pakuj zeszyty i książki na jutro do szkoły, farmazonie.
PS Naucz się jak przecinki poprawnie wstawiać, bo sklejasz zdania niczym nastolatek ze szkoły specjalnej.
0
Jeśli widzisz tu jakikolwiek błąd, który próbujesz mi wytknąć, świadczy to tylko i wyłącznie o tobie. Jesteś nadzwyczaj tępy, aż trudno uwierzyć. Znowu się ośmieszyłeś. W 1994 roku, mogę się zalożyć, że przeskakiwałeś dopiero z jajka na jajko, ćwierćinteligencie. Pakuj zeszyty i książki na jutro do szkoły, farmazonie.
19 wrz 2021 | 13:35
0
Poczytaj co to jest szyk przestawny i jak go używać, tępy dzieciaku. Błąd w składni upośledzony przygłupie.
19 wrz 2021 | 20:36
Pudło, słowiku. Długo nad tym myślałeś? Kolejny raz się skompromitowałeś. Ale czego się spodziewać po poznańskim przugłupie. Pablo33 jest zjebany, ale on się spina dla beki. Ty się spinasz na serio, jak typowy pryszczaty nastolatek, którym niewątpliwie jesteś.
0
Pudło, słowiku. Długo nad tym myślałeś? Kolejny raz się skompromitowałeś. Ale czego się spodziewać po poznańskim przygłupie. Pablo33 jest zjebany, ale on się spina dla beki. Ty się spinasz na serio, jak typowy pryszczaty nastolatek, którym niewątpliwie jesteś.
19 wrz 2021 | 20:51
0
To ,że ktoś cię pozamiata przytaczając fakty i prostując twoją głupotę nie oznacza , że "spina się na serio." Może po prostu lubi prostować fantastów i idiotów, lubi sarkazm - takie hobby. Ten cały Pablo33 jest takim samym niedorozwojem jak ty, i skoro "spina się dla beki" tzn, że jest twoim rówieśnikiem z podstawówki.
19 wrz 2021 | 23:13
Zapomniałeś dodać znak: "xD", synku. Samo fakt, że dwa razy powtarzasz to samo słowo/zdanie, używając caps locka, świadczy tylko o jednym. Podstawy psychologii, o których taki półmózg, tłumaczący, że znak: "xD", nauczyło go wyimaginowane dziecko, gówno może wiedzieć. Sam się co chwilę ośmieszasz, swoją pisownią, zachowaniem i pseduofaktami, które są naginane do granic możliwości. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, ba, nawet swoich własnych wypocin nie rozumiesz. Sam się orasz. Ale czego oczekiwać po takiej amebie? Niczego dobrego. Zabieraj się do nauki, bo długa droga przed tobą, upośledzony słowiku.
0
Zapomniałeś dodać znak: "xD", synku. Sam fakt, że dwa razy powtarzasz to samo słowo/zdanie, używając caps locka, świadczy tylko o jednym. Podstawy psychologii, o których taki półmózg, tłumaczący, że znak: "xD", nauczyło go wyimaginowane dziecko, gówno może wiedzieć. Sam się co chwilę ośmieszasz, swoją pisownią, zachowaniem i pseduofaktami, które są naginane do granic możliwości. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, ba, nawet swoich własnych wypocin nie rozumiesz. Sam się orasz. Ale czego oczekiwać po takiej amebie? Niczego dobrego. Zabieraj się do nauki, bo długa droga przed tobą, upośledzony słowiku.
19 wrz 2021 | 23:28
0
Słaby wywód. Brakuje argumentów? Pseudo fakty? Niech to pozostanie kwintesencją twojej wypowiedzi. Niech to "XD" świadczy przede wszystkim o tym , że z poziomu twoich wypocin wnioskuje , że mam do czynienia z dzieciakiem. Może w końcu zrozumiesz, że użycie tych liter to sarkazm. Jesteś kolejnym cieńkim trollem , który potyka się o własną głupotę i nie potrafi przytoczyć rzeczowych kontrargumentów, szczególnie, gdy zderza się z faktami. Możesz nie wysilać się na odpowiedź, już wyrównałeś poziom antymózga, Pablo33, no ja i reszty podobnych klaunów.
19 wrz 2021 | 23:40
0
"Niech to pozostanie kwintesencją twojej wypowiedzi. Niech to "XD" świadczy przede wszystkim o tym , że z poziomu twoich wypocin wnioskuje , że mam do czynienia z dzieciakiem"
Te dwa zdania to właśnie przykład, jak stworzyć coś kompletnie nielogicznego. Jakiś translator ci skleja te zdania? Już wolałbym, jakbyś z "wielbłądami" coś napisał, niż takie, niewiadomo co. I weź skończ z tymi faktami, bo jedyny fakt jest taki, że się ośmieszasz, dzieciaku.
20 wrz 2021 | 00:17
0
Masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego? Teraz przynajmniej zdiagnozowalismy problem w komunikacji. Wyrażenie " pseudofakty" w odniesieniu do takiej dziedziny jak sport , a w szczególności wyników sportowych , nie ma racji bytu. Pewnie zrozumiesz , jeśli napiszę tobie łopatologicznie, że wyników wydarzenia sportowego, które już sie odbyło, nie jesteś w stanie zmienić - jest to fakt niepodważalny. Stwierdzenie "pseudofakty", jakkolwiek chciałoby się je przedstawić jest conajmniej irracjonalne. I niech to pozostanie kwintesencją twoich marnych wypocin. Teraz jaśniej? I znowu łopatologicznie: użyłem XD stwierdzając , że mam do czynienia z dzieckiem. Oczywiście był to czysty sarkazm , który miał tobie uzmysłowić, że nie traktuje cię jako małoletniego rozmówcę. Teraz , utwierdzasz mnie w tym przekonaniu.
20 wrz 2021 | 11:09
0
Nawet nie odpowiedziałeś na temat, standardowo. Czego można oczekiwać. Wróć jak skończysz jakąkolwiek edukację, bo marnie to na ten moment wygląda.
20 wrz 2021 | 11:30
0
To, że dwukrotnie rozpocząłem zdanie w ten sam sposób nie jest błędem stylistycznym. Tym bardziej, że odpowiadałem na dwa nastepujące Po sobie twierdzenia. Móglbym odpowiadać na twój słowotok w podpunktach, ale pewnie miałbyś jeszcze większe problemy ze zrozumieniem tego, że każdy z nich jest komentarzem odpowiadajacym na twoje zarzuty wzgledem kolejno: logiki i wieku rozmówcy. Masz problemy nie tylko z logiką, ale i sensem własnych wypowiedzi. Czasem warto wrócić do własnego komentarza, żeby zrozumieć odpowiedź. Dobrze , że wróciłeś do szkoły.
20 wrz 2021 | 11:47
0
To teraz wskaż, w którym momencie napisałem, że chodzi o jakikolwiek błąd? Zaznaczyłem, że to jest typowy przykład z psychologii, która z ortografią i pisownią, ma chyba mało wspólnego? Myśl kurwa,myśl, bo kiepsko ci to wychodzi do tej pory.
A jeśli w tym czymś, co skleiłeś: "Niech to pozostanie kwintesencją twojej wypowiedzi. Niech to "XD" świadczy przede wszystkim o tym , że z poziomu twoich wypocin wnioskuje , że mam do czynienia z dzieciakiem", nie widzisz nic dziwnego, to jest z tobą gorzej niż myślałem.

20 wrz 2021 | 12:09
0
To jest to , o czym napisałem powyżej. Najpierw wypominasz urojone błędy składniowe i stylistyczne, a teraz się tego wypierasz (zaczyna się powtarzalność).
"To teraz wskaż, w którym momencie napisałem, że chodzi o jakikolwiek błąd? Zaznaczyłem, że to jest typowy przykład z psychologii, która z ortografią i pisownią, ma chyba mało wspólnego?" - tu wkracza brak logiki (chyba , że to mial być sarkazm - nie wyszło) Trudno też, odnieść się do tych dwóch zdań, aczkolwiek jedną z dzidzin psychologii są zaburzenia związane z pisownią jak choćby dysortografia, czy umiejętnością czytania jak dysleksja. Reszta związana z problemem pojmowania pisma to symptom dysleksji. Wróciłeś do jakiegoś XD, użytego kiedyś , żeby dopisać sobie ideologię - to dopiero problem
0
Symulant, ten to 11 miesiecy w roku jest kontuzjowany ale wszystkim bedzie mowil, ze ma zajebiste zdrowie ;D
17 wrz 2021 | 22:47
0
Na czacie sts dwa razy dzisiaj pisałem że Lech u siebie stracił tylko jedną bramkę, to mnie wyśmiewali że wcześniej ze słabeuszami grał...
0
No Lech wydaje sie mocny w tym sezonie jak narazie.
18 wrz 2021 | 07:13
0
Tak ...wydaje się
18 wrz 2021 | 02:49
0
I oby do końca świata taka gra Lecha i takie wyniki albo i lepsze :D Jeszce Łęczna w niedzielę wykona dobrą robotę z Legią i będzie wtedy cacy weekend :D
17 wrz 2021 | 22:46