NA ŻYWO
Obejrzyj w
Poznań vs Warszawa
Subskrybuj
  • Kolejny przegląd sytuacji w Lechu i Legii
  • "Kolejorz" wyeliminuje Vikingura? Kluczowy dzień przed mistrzem Polski
  • Zapowiedź meczu el. LKE połączona z konferencją Johna van den Broma

Lech Poznań sfinalizuje transfer obrońcy? Piłkarz wciąż zastanawia się nad ofertą "Kolejorza" [NASZ NEWS]

Lech sfinalizuje transfer obrońcy? Piłkarz wciąż zastanawia się nad ofertą "Kolejorza" [NASZ NEWS]
Erik Geiger
Autor: Tomasz Włodarczyk 30 Cze 2022 | 20:04
Czy Lech Poznań sfinalizuje transfer Adriana Rusa z węgierskiego MOL Fehervar? Zgodnie z naszymi informacjami obrońca nadal rozważa przenosiny do Polski. Powodem jest niesatysfakcjonująca go oferta indywidualnego kontraktu zaproponowana przez władze "Kolejorza".
Jak poinformowaliśmy w środę, Lech Poznań osiągnął porozumienie z MOL Fehervar ws. transferu Adriana Rusa. Węgrzy zaakceptowali ofertę "Kolejorza", która wynosi 500 tys. euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Do uzgodnienia pozostały jeszcze warunki indywidualnego kontraktu 26-letniego zawodnika. Według naszych informacji, piłkarz wciąż zastanawia się nad przyjęciem propozycji, którą otrzymał od Lecha.
Rus z jednej strony chce zmienić otoczenie i spróbować nowego wyzwania, z drugiej - ma propozycję przedłużenia umowy z MOL Fehervar. W najbliższym czasie powinny zapaść kluczowe decyzje w tej sprawie.
Jedno jest pewne - władze mistrza Polski sprowadzą nowego stopera, który ma pomóc w walce w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Po sfinalizowaniu transferu nowego obrońcy na wypożyczenie uda się Maksymilian Pingot, który najprawdopodobniej trafi - śladami Jana Bednarka - do Górnika Łęczna, jednak o zawodnika zabiegają także Bruk-Bet Termalica Nieciecza i GKS Tychy.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Źródło: własne

Dyskusja 6