Lechia Gdańsk. Daniel Łukasik: Chciałbym, żeby to był ofensywny mecz

Daniel Łukasik: Chciałbym, żeby to był ofensywny mecz
asinfo
Autor: Daniel Makarewicz 13 wrz 2019 | 17:44
- Większość kibiców w Polsce wymienia Lechię i Lecha, jako drużyny, które mogą znaleźć się co najmniej na podium. Zawsze trzeba sobie zawieszać wyżej poprzeczkę - wyznał Daniel Łukasik w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii.
Zespół z Gdańska w najbliższy weekend podejmie przed własną publicznością Lecha Poznań. Obie drużyny dzieli w tabeli PKO Ekstraklasy tylko punkt na korzyść "Kolejorza".
- Myślę, że drużyny stworzą widowisko. Obie mają ku temu potencjał, ale boisko pokaże. Chciałbym, żeby to był ofensywny mecz i żeby padło dużo bramek, ale żebyśmy to my się z nich cieszyli - podkreślił Łukasik.
- Przyzwyczailiśmy się do tego, że przerwa na kadrę to okres cięższej pracy fizycznej, utrzymania poziomu i dołożenia niektórych elementów. Pracowaliśmy także taktycznie. Zobaczymy, jak to wyjdzie podczas meczów, ale myślę, że to, co trenowaliśmy może przynieść bardziej ofensywną grę - stwierdził podopieczny Piotra Stokowca.
- Wiadomo, że chcielibyśmy mieć więcej punktów, bo one budują drużynę, ale nie zawsze jest kolorowo. Napotkaliśmy trochę przeszkód, ale wracamy na właściwe tory i trzeba zrobić wszystko, żeby odbudować twierdzę Gdańsk - podsumował Łukasik.
Źródło: asinfo.