Lechia Gdańsk wygrała w sparingu z SpVgg Greuther Furth

asinfo
Lechia Gdańsk wygrała w sparingu z SpVgg Greuther Furth 3:0 (2:0). Był to pierwszy mecz kontrolny polskiego zespołu podczas zgrupowania w tureckim Belek.
Pierwszego gola dla zespołu z Trójmiasta strzelił w 7. minucie Lukas Haraslin po indywidualnej akcji. Cztery minuty później gdańszczanie wygrywali już 2:0. Tym razem Flavio Paixao trafił do siatki do dośrodkowaniu z rzutu rożnego Filipa Mladenovicia.
Bramkę na 3:0 dla Lechii zdobył Maciej Gajos, który wykorzystał rzut karny.
SpVgg Greuther Furth to ósma drużyna niemieckiej 2. Bundesligi.
Lechia w Turcji rozegra jeszcze cztery sparingi. Następny 21 stycznia z Rubinem Kazań.
* * * * * * *

Lechia Gdańsk - SpVgg Greuther Furth 3:0 (2:0)

Bramki: Haraslin 7, Paixao 11, Gajos 59-karny.
Lechia Gdańsk (I połowa): Kuciak - Fila, Tobers, Maloca, Mladenović - HaraslĂ­n, Łukasik, Makowski, Lipski, Żarko Udovicić - Paixao.
Lechia Gdańsk(II połowa) Kuciak - Żuk, Kobryń, Dymerski, Conrado - Mihalik, Wszołek, Urbański (70. Kałuziński), Gajos, Maulana Vikri - Sezonienko (71. Rugowski).
Daniel Makarewicz20 Jan 2020 · 22:40