Leeds United gromi na wyjeździe. Asysta Mateusza Klicha [WIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Wielki mecz Patricka Bamforda. Dzięki jego golom Leeds United wygrało na wyjedzie z Aston Villą 3:0.
Anglik zaliczył klasycznego hat-tricka. Wszystkie bramki zdobył w drugiej połowie - kolejno w 55., 67. i 74. minucie.
Przy drugim z goli asystę zaliczył Mateusz Klich, który świetnie ruszył środkiem pola i dograł przed pole karne do angielskiego napastnika. Ten efektownym strzałem trafił do siatki.
Reprezentant Polski spędził na murawie całe spotkanie. W końcówce został ukarany żółtą kartką. Był to jego szósty występ w tym sezonie. W poprzednich strzelił dwa gole i zaliczył asystę.
"Pawie" po zwycięstwie mają na koncie dziesięć punktów. Dla Aston Villi była to z kolei pierwsza porażka w bieżących rozgrywkach.
Marcin Karbowski23 Oct 2020 · 22:55