Leeds United. Koncert Mateusza Klicha! Gol i asysta reprezentanta Polski w meczu z Fulham [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 19 wrz 2020 | 16:52
Mateusz Klich strzelił kolejnego gola dla Leeds United w Premier League. Polak wykorzystał rzut karny w spotkaniu z Fulham.
Polak podszedł do piłki w 41. minucie. Uderzył pewnie - kopnął w prawy róg, bramkarz rzucił się w lewy.
To drugi gol Klicha w tym sezonie Premier League. W poprzedniej kolejce reprezentant Polski trafił do bramki Liverpoolu.
Gol Klicha dał Leeds prowadzenie 2:1. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Wcześniej dla "Pawi" trafił Costa, dla Fulham - Mitrović.
Gospodarze podwyższyli prowadzenie krótko po rozpoczęciu drugiej części. Klich otrzymał piłkę w środku pola, zrobił kółeczko i prostopadle zagrał do Bamforda. Ten w sytuacji sam na sam z Areolą trafił do bramki.
W 57. minucie czwartego gola dla Leeds strzelił Costa. Gdy wydawało się, że piłkarze Marcelo Bielsy mają mecz pod kontrolą, gonitwę rozpoczął Fulham. Goście w ciągu pięciu minut strzelili dwa gole - najpierw do siatki trafił Reid, a później kontaktową bramkę zdobył Mitrović. Wyrównać jednak nie dali rady.
Klich spędził na boisku całe spotkanie. W 82. minucie polski pomocnik otrzymał jeszcze żółtą kartkę.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 61

21 wrz 2020 | 08:12
0
Klich imponuje w PL
20 wrz 2020 | 20:13
0
chyba wychodzi kunszt naszego wielkiego trenera-selekcjonera Brzęczka który jak widać z piłkarzy wyróżniających się w niezłych klubach w niezłych ligach nie umie wykorzystać potencjału poszczególnych zawodników... Ciekawe jak by wygladała nasza kadra jak by objął ją jakiś fachowiec pokroju Bielsy, Manciniego, Lagerbecka czy innych świetnych zagranicznych trenerów, a nie ciągle ta nasza denna "polska myśl szkoleniowa". Panie Boniek proszę pójść po rozum do głowy i zmienić trenera przed ME bo będziemy mieli spieprzony kolejny turniej :(
0
kluby w których grają reprezentanci powinny odpalać niezłą kasę dla Brzęczka za to co robi na kadrze
19 wrz 2020 | 19:42
0
a w kadrze znowu bedzie kaka, brzeczu nie dosc ze nic nie daje t oejszcze ograniczna :/
19 wrz 2020 | 18:58
0
Idzie na króla strzelców.
19 wrz 2020 | 18:48
0
Mecz był na poziomie naszej ekstraklapy. Kopanina bez ładu i składu. Na tym tle nędzy i rozpaczy nasz Klik nawet się wyróżniał do spółki z tym Costą. W końcówce meczu zanotował jednak co najmniej 2 fatalne podania do kolegów na czystą pozycję.
19 wrz 2020 | 18:41
0
Jaki tam koncert. Miał kilka dobrych zagrań tak jak przy asyście - naprawdę świetne podanie ale miał też dużo złych decyzji - w końcówce mógł lepiej podawać lub strzelać sam.
19 wrz 2020 | 18:37
0
Taka ciekawostka - do 27 minuty było aż 8 rzutów różnych. Po 27 minucie - żadnego
19 wrz 2020 | 18:31
Tylko czekać aż odpalą w reprezentacji. Jóźwiak, Moder, Karbownik, Klich i reszta młodych.. niech się rozwijają. A nie zapominajmy o drugim młodym zawodniku Leeds czyli Boguszu, który być może też będzire dostawał szansę.
0
Tylko czekać aż odpalą w reprezentacji. Jóźwiak, Moder, Karbownik,Płacheta, Klich i reszta młodych.. niech się rozwijają. A nie zapominajmy o drugim młodym zawodniku Leeds czyli Boguszu, który być może też będzire dostawał szansę.
0
Bardzo dobry mecz Klicha, dużo włożonego wysiłku, zadziorny, mnóstwo odbiorów i dobrych podań, do tego ładna asysta i pewny rzut karny. Duma!
19 wrz 2020 | 18:20
0
Spoko spoko,Klich przyjedzie na kadrę i profesor Brzęczes go załatwi.
19 wrz 2020 | 18:14
0
No niestety okazało się, że Pan Lewandowski jest podejrzany o złodziejstwo. Podobno kradł pieniądze z własnego konta. Co za czasów dożyliśmy.
19 wrz 2020 | 18:13
0
Klich szczytuje
19 wrz 2020 | 18:09
Już myślałem ,że roztrwonią tą przewagę. Co za mecz! Podziękowania i ukłony dla ziomeczka o nicku Donujan ,który podał linka do fajnej stronki (moja stara tylko zacinała i nie dało się oglądać) Znowu chyba mecz kolejki ,ataki raz z jednej ,raz drugiej strony przeprowadzone w szybkim tempie. Dobry mecz Klicha do tego zwycięstwo...czego chcieć więcej? Powiedzenie ,że ich gra przypomina najlepsze Leeds z czasów swojej świętości to chyba za dużo. Ale mi taka gra przypominała trochę Widzew z 1996 roku i trochę Wisłę z 2003 - w sensie taka uporczywość i determinacja ,czasem chaos ,ale i fantazja i ładna gra dla oka. Tylko ta obrona...no właśnie.
0
Już myślałem ,że roztrwonią tą przewagę. Co za mecz! Podziękowania i ukłony dla ziomeczka o nicku Donujan ,który podał linka do fajnej stronki (moja stara tylko zacinała i nie dało się oglądać) Znowu chyba mecz kolejki ,ataki raz z jednej ,raz drugiej strony przeprowadzone w szybkim tempie. Dobry mecz Klicha do tego zwycięstwo...czego chcieć więcej? Powiedzenie ,że ich gra przypomina najlepsze Leeds z czasów swojej świetności to chyba za dużo. Ale mi taka gra przypominała trochę Widzew z 1996 roku i trochę Wisłę z 2003 - w sensie taka uporczywość i determinacja ,czasem chaos ,ale i fantazja i ładna gra dla oka. Tylko ta obrona...no właśnie.
0
Jaka to stronka?
19 wrz 2020 | 18:17
0
wyślę ci linka do meczykowej stronki na której o niej wspomniał...

0
Kolejny dreszczowiec w wykonaniu Leeds . Tym razem z happy endem.
19 wrz 2020 | 18:01
0
Brawo Leeds! Duma rozpiera i ten niesamowity Klich, miazga. Jak jeszcze kogoś ściągną porządnego na środek obrony, to może być świetny sezon. Dzięki Pawie, warto było czekać bo wspomina mi się niesamowita ekipa z Kewellem i Alanem Smithem :-)
19 wrz 2020 | 17:59