Leeds United zalicza wpadkę z Brentford FC. Mateusz Klich rozegrał cały mecz

YouTube
Leeds United przegrało na wyjeździe z Brentford FC 0:2 (0:1) w poniedziałkowym meczu 44. kolejki Championship.
Gospodarze objęli prowadzenie na Griffin Park tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. W 45. minucie Neal Maupay dopadł do piłki zagranej przez Sergiego Canosa i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Wynik spotkania na 2:0 ustalił w 62. minucie Sergi Canos, a przy jego trafieniu asystował Neal Maupay.
Mecz w wyjściowej jedenastce ekipy "The Peacocks" rozpoczął Mateusz Klich, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Polak w 78. minucie został ukarany żółtą kartką. Był to jego 43. ligowy występ w tym sezonie.
Podopieczni Thomasa Franka mają na koncie 58 punktów i zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Zespół Marcelo Bielsy z dorobkiem 82 "oczek" plasuje się na trzeciej pozycji.
Łukasz Karyniewski22 Apr 2019 · 20:30