Legia. Bójka po finale Fortuna Pucharu Polski! Filip Mladenović uderzył dwóch piłkarzy Rakowa [WIDEO]

Awantura po meczu Legii z Rakowem w finale Fortuna Pucharu Polski. Filip Mladenović zaatakował rywali.
Mecz Legii z Rakowem od początku był bardzo nerwowy. Już w pierwszej połowie doszło do spięcia między sztabami szkoleniowymi obu zespołów. Żółte kartki dostali wówczas Marek Papszun i Kosta Runjaić.
Działo się też w przerwie, gdy ochroniarze zagrodzili piłkarzom i trenerem Legii drogę do tunelu. W ten sposób przeciwdziałali konfrontacji obu drużyn w drodze do szatni.
Ostatecznie do zadymy między piłkarzami doszło już po meczu, gdy Legia świętowała zdobycie trofeum. Szczególnie aktywny był w niej Filip Mladenović, który uderzył Wiktora Długosza i Jeana Carlosa. Jeden z ciosów Serba od 0:03 na poniższym nagraniu. Legionista za swoje zachowanie otrzymał czerwoną kartkę.
Na boisku zaogniło się na skutek zachowania piłkarzy Legii po tym, jak Kacper Tobiasz w ostatniej serii rzutów karnych obronił uderzenie Mateusza Wdowiaka. Zwycięzcy prowokacyjnie przebiegli przed stojącą przy linii ekipą z Częstochowy. Mladenovicia staranował zawodnik Rakowa, co doprowadziło do eskalacji konfliktu.