Legia Warszawa. Dariusz Mioduski: Michał Karbownik pobije rekord Ekstraklasy. Jestem o to spokojny

Dariusz Mioduski: Michał Karbownik pobije rekord Ekstraklasy. Jestem o to spokojny
MediaPictures.pl/Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 23 maj 2020 | 09:33
Dariusz Mioduski jest przekonany, że Michał Karbownik stanie się najdrożej sprzedanym piłkarzem w historii Ekstraklasy. - Jestem spokojny o pobicie rekordu - zapewnia prezes Legii Warszawa.
Zainteresowanie Karbownikiem jest gigantyczne. Nazwisko 19-latka w ostatnich tygodniach padało w kontekście Barcelony, Sevilli, czy Napoli. Mioduski jest przekonany, że młody piłkarz będzie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy.
- Może nie będzie pobity o tyle, o ile mógłby być, bo zmieniła się sytuacja rynkowa. Jednak o pobicie rekordu jestem spokojny - podkreśla Mioduski w rozmowie z "Super Expressem".
Obecnie najdrożej sprzedanym piłkarzem w historii Ekstraklasy jest Radosław Majecki. AS Monaco zapłaciło za bramkarza Legii 7 mln euro.
Mioduski wypowiedział się też na temat ewentualnego transferu Denisa Alibeca. Rumun miał już trafić do Legii zimą tego roku. - Byliśmy dogadani, Alibec miał przyjść za Niezgodę. I był zawiedziony, że nie trafił do nas... - uważa Mioduski.
Napastnik Astry Giurgiu miał kosztować ponad milion euro. Prezes Legii zdradził, że gdyby transakcja doszła do skutku, to padłby nowy rekord transferowy klubu.
Źródło: Super Express

Dyskusja 5

24 maj 2020 | 17:41
0
Byle Karbownik nie miał kontuzji
23 maj 2020 | 13:34
0
nie trudno być najdroższym piłkarzem ekstraklasy
23 maj 2020 | 09:55
0
Ja pierdole, ten szopen i jego niedoszłe rekordy hahahaha . Legia "gdyby nie" Warszawa. Mariusz "Rekord" Piekarski i Dariusz "chcieliśmy ale..." Mioduski. W tym sezonie najlepsza komedia. Ciekawe który z nich odbierze statuetke dzbana sezonu :-)
23 maj 2020 | 13:57
0
musiał by wyłożyć ponad 1,6 mln € na Rumuna ,a w zamian to kupił ślisza za niecałe 2 mln€ tak że ten
24 maj 2020 | 22:56
0
Kabaretu ciag dalszy