Legia Warszawa. Gorzkie słowa Artura Boruca po meczu z Motorem Lublin. "Nic więcej"

Gorzkie słowa Artura Boruca po meczu z Motorem Lublin. "Nic więcej"
Łukasz Sobala/PressFocus
Artur Boruc w kilku słowach skomentował postawę Legii Warszawa w meczu z Motorem Lublin w rozgrywkach Pucharu Polski. Golkiper umieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych.
W 1/8 finału Pucharu Polski doszło do starcia Motoru Lublin z Legią Warszawa. Drugoligowiec mógł sprawić niespodziankę. Po pierwszej połowie prowadził 1:0, ale po przerwie to przyjezdni doszli do głosu.
Do wyrównania doprowadził Luquinhas , zaś gola na wagę awansu zdobył Szymon Włodarczyk. Marek Gołębiewski po ostatnim gwizdku chwalił młodego podopiecznego.
Artur Boruc miał nieco inne spojrzenie na mecz. W mediach społecznościowych umieścił wymowny wpis.