Legia Warszawa przedłużyła kontrakty z dwoma piłkarzami. Duże talenty zostają przy Łazienkowskiej

Legia Warszawa przedłużyła kontrakty z dwoma piłkarzami. Duże talenty zostają przy Łazienkowskiej
Janusz Partyka/Legia.com
Hot dogi z dowozem już w Warszawie, przetestuj!
Autor:Maciej Pietrasik19 Kwi 2021 | 16:55
Cezary Miszta oraz Jakub Kisiel uważani są za jednych z najbardziej utalentowanych zawodników Legii Warszawa. W poniedziałek "Wojskowi" oficjalnie poinformowali, że obaj piłkarze podpisali nowe kontrakty z klubem.
Cezary Miszta to bramkarz, który w tym sezonie pełni rolę zmiennika Artura Boruca. To właśnie on staje między słupkami, gdy doświadczony golkiper Legii boryka się z problemami zdrowotnymi.
Dalsza część tekstu pod wideo
W obecnych rozgrywkach 19-latek zadebiutował więc w barwach Legii w PKO Ekstraklasie oraz Fortuna Pucharze Polski. Zagrał też w reprezentacji Polski U-21.
Jakub Kisiel do Legii trafił na początku 2020 roku i szybko zamienił ekipę juniorów na zespół rezerw, a później na pierwszą drużynę. Występuje przede wszystkim jako defensywny pomocnik.
Do tej pory uzbierał dwa występy w PKO Ekstraklasie - Czesław Michniewicz wpuszczał go na końcówki meczów z Rakowem Częstochowa oraz Zagłębiem Lubin.
Legia wiąże duże nadzieje z oboma zawodnikami, a dowodem jest podpisanie z nimi nowych kontraktów. Umowy obowiązywać będą do czerwca 2025 roku.
- Nowe kontrakty Czarka Miszty i Kuby Kisiela to sygnał, że klub traktuje ich jako ważny element budowania zespołu. Są to wyróżniający się zawodnicy młodego pokolenia, bardzo utalentowani i tylko od ich nastawienia, pracy i determinacji będzie zależało, czy osiągną sukces z Legią Warszawa - mówi dyrektor sportowy "Wojskowych", Radosław Kucharski.
Źródło: Legia.com

Dyskusja 0