Legia Warszawa. Sa Pinto: Wisła Kraków była lepsza, ale w tabeli jest za nami i wciąż ma tego samego trenera

Sa Pinto po pogromie w Krakowie: Wisła była lepsza, ale w tabeli jest za nami i wciąż ma tego samego trenera
Dziurek / shutterstock.com
Legia Warszawa została rozbita przez Wisłę w Krakowie 0:4. Trener legionistów, Ricardo Sa Pinto, po meczu mówił między innymi o swojej przyszłości.
W pierwszej połowie Wisła była lepsza pod każdym względem i zasłużenie przegrywaliśmy. Mieliśmy szanse na wyrównanie po stracie pierwszej bramki. Jeśli grasz źle, a my tak graliśmy, nie da się nic zrobić - powiedział portugalski szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę klubu.
W drugiej połowie chcieliśmy odwrócić losy tego spotkania. Staraliśmy się grać lepiej i zdobyć bramkę. Jeden gol mógłby nam pomóc ale to Wisła zdobyła kolejne dwie bramki i zamknęła tym samym mecz - dodał.
Opiekun Legii odpowiedział również na pytania o swoją przyszłość. - Nie jestem prezesem klubu. Decyzja odnośnie mojego zwolnienia należy do niego. Rozumiem opinię, że gramy słabo i muszę ją uszanować. Do końca sezonu wciąż pozostało 10 meczów a my jesteśmy na drugim miejscu w tabeli - stwierdził.
- Wisła była dziś lepsza, ale w tabeli jest za nami, a wciąż ma tego samego trenera - zaznaczył Sa Pinto.
Legia Warszawa doznała szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na drugiej lokacie w tabeli, ale do prowadzącej Lechii Gdańsk traci pięć punktów.
Jakub Kreśliński31 Mar 2019 · 20:49
Źródło: legia.com