Legia Warszawa. Wielki błąd Radosława Majeckiego! Przepuścił między nogami piłkę lecącą prosto w niego [WIDEO]

Wielki błąd Radosława Majeckiego! Bramkarz Legii przepuścił między nogami piłkę lecącą prosto w niego [WIDEO]
Screen z TV
Spotkanie między Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa nie zostanie dobrze zapamiętane przez Radosława Majeckiego. Golkiper "Wojskowych" popełnił fatalny błąd w pierwszej połowie meczu. Przepuścił do bramki lekki strzał Jesusa Jimeneza, choć piłka leciała prosto w niego.
Radosław Majecki jest w tym sezonie pewnym punktem Legii Warszawa. Młody golkiper wystąpił we wszystkich meczach PKO Ekstraklasy. Dziesięć razy zachował do tej pory czyste konto.
"Wojskowi" już dawno zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Przed 30. kolejką ich przewaga nad drugim Piastem Gliwice wynosiła 10 punktów. W meczu z Górnikiem Zabrze warszawianie byli zdecydowanymi faworytami.
Drużyna Aleksandara Vukovicia miała przewagę w pierwszej połowie, lecz na przerwę schodziła przy wyniku 0:1. Wszystko przez fatalną interwencję Majeckiego.
W 30. minucie z dystansu uderzył Jesus Jimenez. Piłka leciała prosto w bramkarza Legii. Ten próbował złapać ją w "koszyczek", ale zamiast tego przepuścił futbolówkę do bramki.
Zimą Majeckiego za siedem milionów euro kupiło AS Monaco. Klub z Ligue 1 wypożyczył Polaka do poprzedniej drużyny do końca czerwca. Po tym czasie golkiper prawdopodobnie będzie musiał opuścić Legię.
Strzał Jimeneza był jedynym uderzeniem Górnika na bramkę rywali w pierwszej połowie. W drugiej części gry gospodarze podwyższyli wynik dzięki trafieniu Igola Angulo. Mecz skończył się wygraną Górnika 2:0.
Maciej Pietrasik14 Jun 2020 · 19:04