Legia Warszawa wygrała z Widzewem Łódź. Skromne zwycięstwo w Pucharze Polski [WIDEO]

Adam Starszynski / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 25 lis 2020 | 19:32
Widzew Łódź przegrał z Legią Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 (0:1). Jedynego gola zdobył Cholewiak.
Faworytem dzisiejszego pojedynku byli mistrzowie Polski. Od pierwszych minut ruszyli do ataku, by szybko wyjść na prowadzenie. I rzeczywiście - udało im się to już w 6. minucie.
Wówczas na lewej stronie pokazał się Karbownik, 19-latek zszedł do środka i zagrał do Cholewiaka. Ten poradził sobie z obrońcą i uderzył przy słupku. Golkiper Widzewa nie miał nic do powiedzenia.
W kolejnych minutach Legia kontrolowała przebieg gry. Aktywny był Karbownik, który starał się napędzać ataki swojej drużyny. W 41. minucie Widzew mógł jednak wyrównać. Po składnej akcji piłka trafiła do Kosakiewicza, ten jednak minimalnie się pomylił.
Po przerwie "Wojskowi" nie forsowali tempa, z kolei Widzew nie był w stanie przejąć inicjatywy. Gospodarze byli głęboko ustawieni i wyczekiwali na kontry.
Impas trwał aż do końcowego gwizdka. Legia uważnie pilnowała korzystnego rezultatu, chciała awansować do kolejnej rundy jak najmniejszym nakładem sił. Ostatecznie pokonała Widzew 1:0 i wciąż liczy się w walce o Puchar Polski.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 6

25 lis 2020 | 20:07
0
Szkoda, że Widzew nie podjął większego ryzyka. Legia była do ugryzienia
25 lis 2020 | 19:37
0
Nie no, tragicznie to wyglądało, aż szkoda, że Widzew nie doprowadził do dogrywki.
25 lis 2020 | 20:21
Legia spokojnie prowadziła pozbawiając Widzew argumentów na sensowny wynik. Najważniejsze, że bez kontuzji bo ostatnimi czasy za duzo tego jest w Legii. Mecz ni był porywający coś w rodzaju Italia - Polska.
0
Legia spokojnie prowadziła swoją grę tym samym pozbawiając Widzew argumentów na sensowny wynik. Najważniejsze, że bez kontuzji bo ostatnimi czasy za duzo tego jest w Legii. Mecz nie był porywający coś w rodzaju Italia - Polska.
25 lis 2020 | 21:53