Leo Messi uderzony przez obrońcę Manchesteru United. Krew na twarzy Argentyńczyka [WIDEO]

screen z tv
Leo Messi ucierpiał w meczu Barcelony z Manchesterem United. Argentyńczyk zalał się krwią po starciu z Chrisem Smallingiem.
Do zdarzenia doszło w 28. minucie meczu, gdy obaj piłkarze walczyli w środku pola. Smalling najpierw staranował rywala biegnąc do piłki, a następnie mocno trafił ręką w twarz. Choć Argentyńczyk krwawił, to prowadzący mecz Gianluca Rocchi nie wyciągnął żadnych konsekwencji wobec piłkarza Manchesteru United. Nie odgwizdał nawet jego faulu.
Messi po starciu ze Smallingiem potrzebował pomocy lekarzy. Niedługo później wrócił do gry.
Do przerwy Barcelona prowadzi na Old Trafford 1:0. Gola zapisano na konto Luke'a Shawa.
Kamil Kaczmarek10 Apr 2019 · 21:54
Źródło: Twitter, własne