Leo Messi uratował Argentynie remis z Urugwajem. Strzelił gola w doliczonym czasie [WIDEO]

Alizada Studios / shutterstock.com
Reprezentacja Urugwaju zremisowała z Argentyną 2:2 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Bloomfield Stadium w Tel-Avivie.
Urugwajczycy objęli prowadzenie w 34. minucie. Wówczas Edinson Cavani wykorzystał dośrodkowanie Luisa Suareza i mocnym strzałem w sam środek bramki pokonał golkipera rywali.
Po zmianie stron ekipa "Albicelestes" doprowadziła do wyrównania za sprawą trafienia Sergio Aguero, który po podaniu Messiego uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce.
Bramkę na 2:1 dla "La Celeste" zdobył w 68. minucie Luis Suarez. Napastnik FC Barcelony skutecznie oddał strzał bezpośrednio z rzutu wolnego.
W doliczonym czasie gry sędzia spotkania podyktował dla Argentyny rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Lionel Messi i zdołał pokonać Martina Campana.
Marcin Karbowski18 Nov 2019 · 22:21