Leo Messi w ostrym starciu z Edinsonem Cavanim. "Chcesz się bić?"

Ostre starcie Messiego z Cavanim. "Chcesz się bić?"
Alizada Studios/Shutterstock
W meczu Argentyny z Urugwajem Edinson Cavani i Leo Messi odgrywali kluczowe role. W pierwszej połowie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań. Sytuację musiał uspokajać Luis Suarez.
Choć spotkanie Argentyna - Urugwaj było tylko starciem towarzyskim, nie brakowało w nim emocji. Ostatecznie po golu Leo Messiego w samej końcówce padł remis 2:2. Wynik meczu w 34. minucie otworzył natomiast Edinson Cavani. Między tymi dwoma piłkarzami w pierwszej połowie doszło do ostrego spięcia.
Argentyńczyk zareagował złością po jednym z fauli Matiasa Vecino. W obronie kolegi szybko stanął Cavani. - Chcesz się bić? - zapytał napastnik PSG. - Kiedy tylko chcesz - odpowiedział Messi.
Dyskusja obu piłkarzy trwała także w tunelu, gdy gracze schodzili do szatni po pierwszej połowie. Musieli ich uspokajać Luis Suarez oraz Diego Godin. Po spotkaniu między Messim i Cavanim nie było już jednak niesnasek.
W jednym z pomeczowych wywiadów do całej sytuacji odniósł się Cavani. Urugwajczyk zbagatelizował całą sprawę.
- To jest piłka nożna. Tak właśnie wyglądają mecze Clasico (spotkania Urugwaju z Argentyną - przyp. red.) - uciął temat.
Maciej Pietrasik19 Nov 2019 · 13:51
Źródło: goal.com