L'Equipe: Arkadiusz Milik zmienił zdanie ws. transferu. Jeden czynnik okazał się decydujący

L'Equipe: Arkadiusz Milik zmienił zdanie ws. transferu. Jeden czynnik okazał się decydujący
Adil Benayache/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 24 maj 2022 | 18:27
Arkadiusz Milik w ostatnim czasie nie prezentował się najlepiej w barwach Olympique'u Marsylia. Prawdopodobnie zostanie jednak w klubie, o czym informuje "L'Equipe".
Polak nie ma najlepszych relacji z obecnym trenerem drużyny, Jorge Sampaolim. Ten stosunkowo często sadza Milika na ławce rezerwowych, z czym napastnik nie może się pogodzić.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z tego względu w mediach sporo mówiło się o jego możliwym transferze. Snajper łączony był przede wszystkim z powrotem do włoskiej Serie A.
Teraz sytuacja się jednak zmieniła. Takie informacje przekazują dziennikarze "L'Equipe". Ich zdaniem obecnie Polak skłania się ku pozostaniu w obecnym zespole.
Wszystko przez zdobyte przez Olympique Marsylia wicemistrzostwo Francji. Losy drugiej lokaty w Ligue 1 ważyły się do ostatnich minut 38. kolejki. Wszystko zakończyło się po myśli zespołu ze Stade Velodrome.
Dzięki temu podopieczni Jorge Sampaoliego są pewni gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nie będą musieli brać udziału we wcześniejszych eliminacjach.
Dla Milika gra w Champions League pozostaje natomiast celem numer jeden. Przy transferze prawdopodobnie nie będzie to możliwe, bo wśród zainteresowanych Polakiem klubów nie ma zespołów, które będą uczestniczyły w tych rozgrywkach.
Źródło: L'Equipe