Lewandowski jest niezastąpiony! Polak wrócił po kontuzji i strzelił dwa gole! [VIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Bayern Monachium wygrał 4:2 z Werderem Brema przed własną publicznością w 19 kolejce Bundesligi. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski.
Dosyć niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie. W 25 minucie do bramki Bawarczyków trafił Jerome Gondorf.
Jeszcze przed przerwą jednak mistrzowie Niemiec doprowadzili do wyrównania za sprawą Thomasa Muellera.
W 63 minucie objęli natomiast prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się wracający po kontuzji Robert Lewandowski. Polak pokonał golkipera rywali pewnym uderzeniem głową z bliskiej odległości.
Goście jednak nie odpuszczali i 74 minucie za sprawą samobójczego gola Sule doprowadzili do remisu.
Odpowiedź Bawarczyków była błyskawiczna. Drugiego gola za moment strzelił Lewandowski, ponownie pokonując golkipera rywali strzałem głową.
W 84 minucie czwartego gola dla mistrza Niemiec dołożył Thomas Mueller.
Dzięki piętnastej wygranej w sezonie podopieczni Juppa Heynckesa umocnili się na pozycji lidera tabeli. Czterokrotni mistrzowie Niemiec doznali natomiast dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na szesnastej lokacie w klasyfikacji.