Lewandowski niezbyt rozmowny po porażce Barcelony z Bayernem. Powiedział tylko jedno zdanie

pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Bayern Monachium pokonał Barcelonę 2:0 (0:0) w hitowym meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów. Kilka dobrych okazji zmarnował Robert Lewandowski, który po spotkaniu nie był w najlepszym nastroju.
Lewandowski swoje szanse miał przede wszystkim w pierwszej połowie. Najlepszej nie wykorzystał w 18. minucie, gdy stanął oko w oko z Manuelem Neuerem, ale posłał piłkę nad poprzeczką.
Chwilę później Polak doszedł do strzału głową, ale nie był w stanie pokonać bramkarza Bayernu.
W drugiej połowie Lewandowski był blisko kapitalnej asysty do Pedriego, jednak Hiszpan minimalnie chybił. Barcelona przegrała 0:2, bo gole dla gospodarzy strzelili na starcie drugiej części gry Lucas Hernandez i Leroy Sane.
Jak poinformował dziennikarz Tobi Altschaeffl, po meczu Lewandowski nie był szczególnie rozmowny. Wypowiedział tylko jedno zdanie.
- To nie było takie proste - stwierdził polski napastnik.
W najbliższym meczu ligowym Barcelona zmierzy się u siebie z Elche. Spotkanie odbędzie się w sobotę. Pierwszy gwizdek o 16.15.
Adam Nowacki14 Sep 2022 · 07:00
Źródło: Tobi Altschaeffl