Lewandowski wkrótce usiądzie na ławce rezerwowych FC Barcelony. Wskazano, kiedy to nastąpi

Lewandowski wkrótce usiądzie na ławce rezerwowych FC Barcelony. Wskazano, kiedy to nastąpi
Pressinphoto/Pressfocus
Autor:Marcin Karbowski22 Wrz 2023 | 16:24
Robert Lewandowski wkrótce powinien otrzymać szansę na złapanie oddechu. Dziennik "Sport" spodziewa się, że Polak w jednym z najbliższych meczów FC Barcelony znajdzie się na ławce rezerwowych.
Lewandowski w ośmiu ostatnich meczach zagrał od pierwszej do ostatniej minuty. Jest jedynym piłkarzem FC Barcelony, który otrzymał taką dawkę. "Sport" określił ją mianem okrucieństwa.
Dalsza część tekstu pod wideo
Polak wkrótce powinien dostać szansę na złapanie oddechu. "Sport" przekonuje, że Lewandowski nie znajdzie się w podstawowym składzie w jednym z dwóch najbliższych meczów FC Barcelony.
- Gdyby to zależało od Lewandowskiego, grałby wszystko. To zwierzę rywalizujące, piłkarz nienasycony. To sekret tego, że w wieku 35 lat wciąż utrzymuje poziom i głód sukcesów - tłumaczy "Sport".
- Jeśli nie będzie niespodzianki, Lewandowski będzie odpoczywał w sobotę w meczu z Celtą albo, co bardziej prawdopodobne we wtorek na Mallorce - dodała gazeta.
"Sport" zaznacza, że to optymalny moment, by pozwolić Lewandowskiemu na oddech. Później Barcelonę czekają kolejne ciężkie mecze. W następny piątek zagra z Sevillą, a w perspektywie ma wyjazd do FC Porto w Lidze Mistrzów.
Lewandowski wrócił do dobrej formy po niemrawym początku sezonu. W sześciu meczach w Barcelonie strzelił cztery gole i zanotował cztery asysty.
Źródło: sport.es

Dyskusja 0