Lider La Liga odpadł z Pucharu Króla! Już w pierwszej połowie leżał na deskach [WIDEO]

Niespodzianka w ćwierćfinale Pucharu Króla. Girona, która prowadzi w tabeli La Liga, odpadła z rozgrywek po porażce 2:3 w wyjazdowym meczu z Mallorcą.
Goście leżeli na deskach już po pierwszej połowie. Wszystko, co najistotniejsze, wydarzyło się między 21. a 35. minutą. Mallorca w tym okresie strzeliła aż trzy gole! Wynik otworzył Larin, który wykończył kontrę i dobre podanie Rodrigueza.
W 28. minucie było już 2:0. Kapitalnym uderzeniem z dystansu do bramki trafił Prats.
Ten sam piłkarz strzelił trzecego gola dla Mallorki. W 35. minucie pewnie wykonał rzut karny.
Tlen Gironie podał Raillo, który w 67. minucie wyleciał z boiska. W dodatku chwilę później gola z rzutu karnego strzelił Christian Stuani.
Girona walczyła do końca, ale była w stanie tylko zmniejszyć rozmiary porażki. W doliczonym czasie gry piłkę w bramce Mallorki umiescił Savio. Na wyrównanie gościom nie starczyło już czasu.
Marcin Karbowski24 Jan · 21:32