Liga Europy. Inter Mediolan odpadł z rozgrywek. Gol Jovicia na wagę awansu [WIDEO]

Inter Mediolan odpadł z Ligi Europy. Gol Jovicia na wagę awansu [WIDEO]
YouTube
Inter Mediolan przegrał z Eintrachtem Frankfurt 0:1 (0:1) i odpadł z rozgrywek Ligi Europy.
Inter przegrał na własnym boisku z Eintrachtem Frankfurt. Goście zaczęli spotkanie od mocnego uderzenia. W 6. minucie Luka Jović wpisał się na listę strzelców. Napastnik wpadł w pole karne, minął obrońcę i precyzyjnym lobem pokonał bramkarza Interu.
Piłkarze Eintrachtu w pierwszej połowie mogli podwyższyć wynik spotkania, ale Haller znajdował się na pozycji spalonej, gdy kierował piłkę do siatki.
W drugiej połowie gospodarze nie zdołali odrobić strat. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 i tym samym Inter pożegnał się z europejskimi pucharami.
Daniel Makarewicz14 Mar 2019 · 22:52