Liga Mistrzów. Bayern Monachium nie zachwycił, ale wygrał. Robert Lewandowski niezawodny [WIDEO]

Bayern Monachium nie zachwycił, ale wygrał z Olympiakosem. Robert Lewandowski niezawodny [WIDEO]
MDI / Shutterstock.com
Bayern Monachium wygrał z Olympiakosem w czwartej kolejce Ligi Mistrzów.
Dziś mistrzów Niemiec poprowadził Hansi Flick, który tymczasowo zastępuje zwolnionego Niko Kovaca. Zmiana na ławce trenerskiej nie odmieniła jednak drużyny Bayernu.
Piłkarze "Die Roten" w pierwszej połowie nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Niezłe sytuacje mieli Lewandowski i Coman, ale czujnie bronił Jose Sa. W 45. minucie o centymetry od gola był Pavard, który trafił w słupek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Po przerwie Lewandowski przedłużył dośrodkowanie, a głową uderzał Goretzka, ten jednak z bliska trafił prosto w golkipera Olympiakosu.
W 69. minucie gospodarze dopięli swego. Coman zagrał z prawej strony w pole karne, a tam instynktownie uderzył Lewandowski.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0, bo tuż przed końcem Perisić z bliska wykończył kontrę.
W tabeli grupy B Bayern jest pierwszy z kompletem 12 punktów. Natomiast Olympiakos zajmuje czwartą pozycję, ma w dorobku jeden punkt.
Daniel Makarewicz06 Nov 2019 · 20:44