Liga Mistrzów. Kuriozalna akcja piłkarza PSG. "Zaczął jak Messi, a skończył gorzej niż De Sciglio" [WIDEO]

Akcja Layvina Kurzawy z meczu Borussia Dortmund - PSG podbija internet. Dlaczego? Francuz w ciągu kilkunastu sekund połączył geniusz i boiskową nieudolność.
W 62. minucie starcia na Signal Iduna Park - przy stanie 0:0 - Layvin Kurzawa przejął piłkę na własnej połowie i pomknął w stronę bramki gospodarzy. 27-latek w imponującym stylu przebiegł kilkadziesiąt metrów z łatwością mijając kolejnych rywali.
W kluczowym momencie lewy obrońca ściął do środka i... akcję zakończył w najgorszy możliwy sposób - fatalnym podaniem daleko w aut. - Dobrze, że jest lewonożny - podsumował Tomasz Hajto.
- Zaczął jak Messi, a skończył gorzej niż De Sciglio - to jeden z komentarzy dotyczący zagrania Francuza.
- Ta akcja najlepiej definiuje grę Kurzawy - sugeruje inny internauta.
Borussia Dortmund ostatecznie wygrała na własnym boisku z PSG 2:1. Rewanż zaplanowano na 11 marca.
Daniel Makarewicz19 Feb 2020 · 11:10
Źródło: Twitter/własne