Liga Mistrzów. Zwycięstwo i awans Barcelony! Dwa gole i dwie asysty Messiego [WIDEO]

Pewne zwycięstwo i awans Barcelony! Dwa gole i dwie asysty Messiego [WIDEO]
imagestockdesign/Shutterstock
FC Barcelona wygrała z Olympique Lyon 5:1 (2:0) w 1/8 finału Ligi Mistrzów i zapewniła sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Po remisie 0:0 w pierwszym meczu Barcelona nie mogła sobie pozwolić na wpadkę i rzeczywiście - gospodarze od razu ruszyli na rywali. Wynik spotkania w 18. minucie gry otworzył Leo Messi, który efektownie podciął piłkę, uderzając z rzutu karnego.
W 31. minucie było już 2:0. Wówczas na listę strzelców wpisał się Coutinho, któremu piłkę jak na tacy wystawił Luis Suarez.
"Blaugrana" z łatwością stwarzała kolejne okazje, ale jej zawodnikom brakowało skuteczności. Obok słupka uderzali Suarez i Messi.
W drugiej połowie niespodziewanie goście zdobyli bramkę kontaktową. W zamieszaniu podbramkowym znalazł się Tousart i pokonał ter Stegena.
Końcówka spotkania mogła być dość nerwowa, bo kolejna bramka dla Lyonu wyrzuciłaby Barceloną z rozgrywek. Gospodarze opanowali jednak sytuację i po trafieniach Messiego, Pique i Dembele zapewnili sobie wygraną.
Daniel Makarewicz13 Mar 2019 · 22:55